2726

شوهرمم دعوت کرده البته میگه انگار تولدشو فامیلی گرفته هرسال این برا نامزدش اینجوری تولد میگیره دوست بودن با هم الان نامزد کردن دختره خیلیییییی قد و قیافه معمولی داره برعکس پسره بعد پسره هرسال اینجوری براش جشن میگیره😒😒😒

بعد من سال اولی که با نامزدم بودم و تولدم بود اخر شب رفت برام یه کیک کوچیک با چندتا شاخه گل گرفت اورد گفت وقت نکردم برات کادو بگیرم😒😒

بعد میره واسه خواهرش یذره بچه کیک سفارش میده از قبل کادو مبگیره😒😒

منم خدایی دارم...🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از الان دارم سعی میکنم همیشه سرم تو زندگی خودم باش و ب کسی حسودی نکنم چون الکی زندگی خودمم میپاشونم 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

بخت و اقبال و پيشاني🥲

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2706