2733
2734
عنوان

بحث راجب رابطه قبل از ازدواج ...چیکار کنم کمکم کنید:)

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 88 پست

منم دیدگاهم مثل طرف مقابلتونه ولی الزامااین دیدگاه درستی نیس ولازم نبودایشون بگه می خوام دیدگاهتودرست کنی

نمی دونم رفتارتون چقدرتندبوده اگه فکرمی کنین خیلی تندبوده ازش معذرت خواهی کنین

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زده بالا 😑😑😑😑😑

شما رو حرف خودت پافشاری کن وا ندیا

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2728
ایشون اگر واقعادوستتون داشته باشه شما روتحت فشارنمیزاره وهمه چی رومیزاره به وقتش و اول کاری پیشنهاد ...

اصلا اصلا پیشنهاد نداده و خودش هم مخالف رابطه اس کلا ولی من خیلی بد و تند رفتار کردم و گفتم اگ میخای بعدا ازم انتظار داشته باشی بگو خیلی دیدگاهت عوض شده اونم گف بهم توهین کردی من ازت چیزی نخاستم تو شلوغش کردی و از من تو ذهنت دیو ساختی

اگه واقعن عاشقت باشه هیچوقت قبل ازدواج حرف از رابطه نمیزنه

توهم اصلن زیر بار این کار نرو یهو دیدی ب هدفش ک رسید قیدتو زد،اینا خرشون از پل رد شه خوب حساب طرف ومیزارن کف دستش

دیدگاهتم اصلن اشتباه نیس اتفاقن کاملن درسته

منم دیدگاهم مثل طرف مقابلتونه ولی الزامااین دیدگاه درستی نیس ولازم نبودایشون بگه می خوام دیدگاهتودرس ...

البته اگه دوسش داری ونمی خوای غزدستش بدی معذرت خواهی کن

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
2738

دوران عقد برلی شناخته

اونایی که میگن رابطه باشه من مخالفم

شاید طرف توی رابطه باردارشد(خیلیا اینجوری بودن حتی توی همین سایت من تاپیکهاشونو دیدم)بعد به مشکل خوردن موندن سر دوراهی بچه یا ساختن

خب رابطه نداشته بلشید که به اینجاها ختم نشه

ترفند همه پسرا با اسم علاقه رو زیاد میکنه و من اگه برات ارزش دارم و مهمم دختر و گول میزن راضی به رابطه میکنن چون میدونن همه دخترا احساسی هستن نقطه ضعفو بلدن. سرسنگین شده چون تیرش به خطا خورده 😂😂😂به این میگن گرگ برنامه چین بداخلاق

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

اتفاقا ایشون خیلی باهوشن اول تورو به خوش وابسته کرده بعد رابطه رو پیش کشیده بعدشم قهر کرده که از روی همون وابسته بودن تن به این کار بدی ...

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
دوران عقد برلی شناخته اونایی که میگن رابطه باشه من مخالفم شاید طرف توی رابطه باردارشد(خیلیا اینجور ...

حالا عقد نیستن اینا ک

دوستن

توعقدم درست نیس ولی قبل ازدواج دیگ خریت محضه ب جنس نر اعتمادی نیس اصلن

عزیزدلم چرا خودتو میبری زیر سوال 

من ۱۷سالمه هرکی بهم این حرفو زده فحشش دادم گفتم من خواهر مادرت نیستم اگه روشن فکری برا اونا باش

و دکمه طرفو زدم رفته

تازه من از ۱۴سالگی دوست پسر داشتم 

و اینکه خودتو کوچیک نکن و نزنگ به کسیکه برا دفع نیازش میخوادت

2706