2733
2734

سلام دوستان 

من یه بحثی تو رابطم پیش اومده ،قبل از اینکه وارد رابطه شیم باهمدیگه راجب اینکه دلم نمیخواد قبل ازدواج رابطه داشته باشیم صحبت و توافق کردیم.خیلی خوش رفتار و خوب بود دوروز پیش یهو بحث پیش اومد به من گفت دیدگاهت راجب رابطه اشتباهه و دوتا ادم که همو دوس دارن میتونن باهم تجربه کنن و البته گفت من فقط قصد اینو دارم که دیدگاهتو درست کنی و اصلا منظورش منو خودش نبود من تند رفتار کردم الان دوروزه خیلی سنگین رفتار میکنه به نظرتون چیکار کنم خیلی حس سنگینی و طپش قلب شدیدی دارم چون خیلی باهم اوکی بودیم الان دارم دیوونه میشم و اینکه چندین بار زنگ زدم حرف زدم ولی هیچی ب هیچی یهو وسط حرفم قطع کرد پشت خطیش شدم چند بار زنگ زدم دیگه جوابمو نداد چیکار کنم 😭💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهترین کارو کردی از خط قرمزات کوتاه نیا

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

شما سرسنگین باش

هر کس دیدگاهی داره و نیازی نیست تلاش کنه دیدگاه شما رو اصلاح کنه

چون دیدگاه شما اشتباه نیست

و این مقدمه ای برای پیشنهاد رابطه 

و الا اینقد ناراحتی نداره

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘

خودشو نشون داده ک براچی میخادت .

بعد تو ایران زن‌کم بدبختی نداره یه بدبختی رو سر خودت اوار نکن قبل ازدواج رابطه برقرار کنی تا بعد ازدواج دچار یه بدبختی بشی ندونی چیکار کنی .

اینجا خارج نیست هرچند ما دلمون بخاد هرچند نیاز باشه حق آدمی باشه نمیشه عزیز نمیشه 

نسیم هستم مامان دوتا فرشته کوچولو

اول خوووب وابسته میکنن بعد پیشنهاد رابطه میدن. نپذیری باهات لج میکنن کم محلت میکنن اونقدر که حالت بد بشه و عذاب بکشی تا آخر راضی بشی ‌و بخوابی باهاش.

محکتر باش و خودتو در اختیارش نذار . 

👨‍👩‍👦‍👦
2738

دو تا ادم که همو دوست دارن تلاش میکنن دایمی باهم باشن 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

توهم سنگین باش تا بفهمه رو حرفت وایسادی خودش بعدا بهت افتخار میکنه الان داغه

No stope⚠️You can do it                                                  گه ر به ده ست من بوایه❣️هه ناسه شم❣️به ده می تو هه لده کیشا!❣️

ببین من کاری ب رابطه قبل ازدواج و درست و غلطش ندارم!ولی ایشون نباید فکر کنن با قهر و سر سنگین شدن میتونن نظر شمارو عوض کنن

پس رو حرفتون بیاستید

بامن بحث نکنیدددد ،بخدا فقط شماره شوهر عمم مونده ک باهاش ثبت نام نکردم🤒

از همین تغییر دیدگاه شروع میشه

طرف نقطه ضعفتو پیدا میکنه میبینی بهش علاقه داری دقیقا دست میزاره رو اون اصلاااا کوتاه نیا اگه دوست داشته باشه بنظرت احترام میزاره

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2706