2726
اوووم سجین رو ببین 🤔

میخوام واست لینگ تاپیک فیلم بزارم میگه خطای سرور ،توی یه تاپیکی کلی فیلم گذاشتم با موصوعشون ک بینشون فیلم های جالب هم هست ولی نمیدونم چرا نمیشه لینگ بزارم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
برف های ترکیده 2

موضوعش چیه؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام واست لینگ تاپیک فیلم بزارم میگه خطای سرور ،توی یه تاپیکی کلی فیلم گذاشتم با موصوعشون ک بینشون ...

عععع میشه اسم کار بر بگی از طریق تاپیک های اون پیدا کنم 

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌

صبر کن اسکرین شات میگیرم

2728

خارجیع نه ؟ چون تو گوگل به این اسم ایرانی پیدا می‌کنه ! هست تو گوگل ؟

بزن مهمانپذیر

یا اتاق خالی

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ترکیه اس  چرا کره ای هم دیدم اسمش یادم نیست 😐🤔 اهاااا یکیش این بود tale of two sisters

میگم سجین مث کانجورینگه که قسمتاش مرتبط نیس با هم یا وصله به هم؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
میگم سجین مث کانجورینگه که قسمتاش مرتبط نیس با هم یا وصله به هم؟

نه فک کنم جدا هم میشه دید اما خب از اول ببین ک دستت بیاد قضیه 

یکیم اون کره ای ک گفتم هم عالی بود 

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌
2706