2726
عنوان

دروغگوییه بیش از حد (ستاره و کتک زدن خواهر شوهرا و...‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 85 پست

نگید که باور کردید

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊

اصلا قضیه خواهرشوهر رو نخوندم

از کجا فهمیدین دروغ میگه😂

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی اینارو ولش کن میشه کمکم کنی ؟؟؟

من ازالان بخونم و صفر باشم 

میتونم رتبه خوب بیارم ؟

با درسنامه پیش برم یا کلیپ برای یادگیری؟؟؟

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2706