2410
2553
عنوان

عاغا تفاوت پارتنر بادوست پسرچیه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 97 پست

هرچه دیگه هست روکنن مام بدونیم  

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوس پسر داشتم پارتنر هم بود و دوست اجتماعی خخ

همه جوره حمایتگربوده😂

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚

پارتنر به معنای شریکه

این شریک میتونه هر نوع شریکی باشه یکی شریک کاریه یکی شریک عاطفیه یکی شریک مسائل دیگست و غیره و مطلقا مربوط به روابط احساسی نیست

دوست پسرم که میدونین

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
2720
یکیه  فقط معمولا پارتنر به کسی میگن که با هم‌ یه جا زندگی میکنن

دختر پسر یه جا زندگی کنن !!! اونکه میشه ازدواج سفید !!

در ضمن الانه ک بریزن سرتون برا گفتن این حرف😄😁

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2714
آمار رسمی که خودشون میگن اینه : 50 درصد هیچ وقت ازدواج نمیکنن ، 25 درصد ازدواج میکنن ولی طلاق میگیرن ...

پس ایول ب مهاجرا !! دمشون گرم 👍🏼

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

استغفرالله 🤕

آمار رسمی که خودشون میگن اینه : 50 درصد هیچ وقت ازدواج نمیکنن ، 25 درصد ازدواج میکنن ولی طلاق میگیرن ...

حالا نهیه تو ایران ازدواج ها همه سالم هستن

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

پارتنر همون همراه بدون دید جنسی بنظرم برای کارها و انجام چیزی کلا

Bf یا دوست پسر معلومه یه دوست جنس مخالف که هدف ازدواج ندارن معمولا

رل هم ارتباط بادوست پسریه که به جهت ازدواج معمولا

ازدواج سفیدم اونایی که هم خونن 

اینا رو باتوجه به حضورم تواینجا متوجه شدم و نوشتم...

××× کاربر آقا هستم ×××    همه میمیرن ولی همه زندگی نمیکنند...
2706