2737
2734
عنوان

من دلم میخواد همسر اینده ام هم ریش داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخخ اصلا همین الان ک گفتی دلم رفت  برای ریش داشتن 😂

دیوونه 😂😂😂

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728
ن بابا خوب نیستن ولی وقتی من یه پسر خوشگل ک ریش دارع میبینم ... دلم ضعف میره ... چطوری باینا ازدواج ...

نمیدونم عزیزم ولی خدایی موردی بود که اخلاق و ایناش خوب بود زیاد سخت نگیر برا یه ریش داشتن😅خدا یدونه از همینایی که میگی سر راهت قرار بده😁

آنکس که تویی چاره، بیچاره نخواهد شد!🌸🍃
فقط ته ریشششش  ریش چیه میاد بوست کنه کلی مو میاد تو دهنت

😁🤣 کرونات رفت 

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
😁🤣 کرونات رفت 

ارهه خوبم الان کرونا نبود فک کنم 

دیگه هیچ علائمی ندارم

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738
آخه خودم‌ قدم ۱۵۸  ۱۵۹ هستش براهمین دوست دارم حداقل ۲۰ سانت از خودم بلند تر باشه😍

عزیزممم

منم ۱۶۲ ام کوچولوایم

نانزدم ۱۸۷ 😑😂

عزیزممم منم ۱۶۲ ام کوچولوایم نانزدم ۱۸۷ 😑😂

عههههه جدی 😍کنار هم خوبین؟؟آخه من به خاله هام میگم دوست دارم قدش فلان باشه میگن میشین فیل و فنجون😐 ولی خودم دوست دارم شوهرم قد بلند باشه دیگه حداقل ۱۵۸ کمتر نباشه

عههههه جدی 😍کنار هم خوبین؟؟آخه من به خاله هام میگم دوست دارم قدش فلان باشه میگن میشین فیل و فنجون😐 ...

اره بابا خوبیم کنار هم اصلا اختلاف قده به چشم نمیاد اتفاقا خیلیم قشنگ میشه همه خوششون میاد 

عههههه جدی 😍کنار هم خوبین؟؟آخه من به خاله هام میگم دوست دارم قدش فلان باشه میگن میشین فیل و فنجون😐 ...

اشتباه شد حداقل ۱۷۸😅میخواستم ادیت کنم نشد نمیدونم چرا😐

اره بابا خوبیم کنار هم اصلا اختلاف قده به چشم نمیاد اتفاقا خیلیم قشنگ میشه همه خوششون میاد 

ای جاااان😍 

آره به نظرمنم خیییلی جذابه ان شالله همیشه کنار هم خوشبخت باشید عزیییزم😍😙

2706