2733
2734
چرا نیشخند زدی پس😂

خیلی خیلی گرمه.البته خودمم همینطورم ولی شهرم از هیچ لحظه ای غفلت نمیکنه، پشت در ، پشت دیوار، یه لحظه طرف روش اونور باشه زیر میز اصلا رعدیت نمیکنه همش از بابت بچه هام استرس دارم که یوقت چیزی نبینن😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🤣🤣🤣 ماااار و عقربه 

همه چیه😂کاراشو زیر زیرکی انجام میده به منم برنمیخوره ، ولی حرف حرف خودشه در صورتی که من اینو متوجه نمیشم😁

زیبا نیست؟😂

حتی مامانشم میگه که عقربه و نیشاش رو زیرکی میزنه 

ولی یه ظاهر مظلومی داره نگم براتون😀هرکی میبینه مارو(حتی مامان خودم) میگن ۱۰۰ درصد دعوا هاتون تقصیر توعه 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2738

استارتر به نظرت خودت شکل چه حیوونی هستی؟ بهتر نبود قبل از قضاوت دیگران چه زن وچه مرد اول یه کم رو خودت کارکنی؟عنوان تاپیک بهتری به نظرت نرسید-با این تاپیک شان همه خانومها رو اوردی پایین

🤦🏻‍♀️

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706