2733
2734
عنوان

بیاین درد دل بچگی تا الانمو بگم

225 بازدید | 17 پست

بچه ها من همه چیو سخت میگیرم و تا تهشو نگاه میکنم 

مثلا اگه ژیمناستیک کار کنم دلم میخاد تا مرحله اخرشو ب بهترین شکل برم

یا اگه نقاش شدم ب بهترین شکل ممکن چهره بکشمو... 

و تو ایران واضح دارین میبینین ک برا همچین چیزایی ک من میگم خیلی باید پول هزینه کنی 

مثلا من پیانو دوست دارم اونموقع خوبش 50 میلیون بود اللن نمیدونم چند شده 

با هر استادی و اینکه نصفه و تا ی حدی بری جلو بهم لذتی نمیده! 

دوست دارم نقاشی کشیدن موسیقی و ورزش رو هم شنا هم رزمی ها رو تا جایی ک بتونی از خودت دفاع کنی و واقعا قوی بشی ادامه بدی و بنظرم زندگی بدون اینا معنایی نداره 

شماها دیدتون ب زندگی چطوریه؟ 

و من خیلی ناراحتم ک اینا رو در حد عالی و خوب نداشتم حالا باید خودم پولدار بشم تا بتونم تفریح کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم رزمی و نوشتن رو  دوست داشتم و مثه تو فک میکردم پولل میخواست ولی اونقدررررررررررررررررر روش تلاش کردم و موفق شدم بهش برسم و الان خداروشکر چند هفته پیش مسابقه دااشتیم و رفتمو باختم😂😂😂باختن واسمم مهم نیس همینکه با کلی زجر   رفتم مسابقه مهمه

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)

مثه توغم ولی به اینکه نمیشه قانع نمیشم بااااااااااااااااااااااید بشه هرطور شده

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2738

هیچ جای افسوس ناراحتی نیست اتفاقا جای خوشحالی داره که به فکر پیشرفتید ولی تمرکزتون رو بزارید رو یک هدف یه مهارت چیزی یاد بگیرید که ازش کسب درآمد کنید بعد گام به گام برای چیز هایی که دوست دارید وقت بگذارید 

این کاربری واسه دو نفره (من و خواهرم)
یعنی واقعا بقیه هم مث خودمونن؟ پس چطوری حالشون خوبه؟ 

نه مثل ما نیستن من مثلا ددست دارم یه ماشین خوب داشته باشم ولی دوستم میگه بابا یه پژو بسته میخوایم چیکار من دارم ژیمناستیک میرم خواهر شوهرم میگه دیگه بلدی نرو میخوای چیکار در صورتیکه دلم میخواد بهترین بشم یا جزو بهترینا ولی برای همه عجیبه

دیگ پیر میشم کاش تو بچگی تا جوونیم وقتمو صرفشون کرده بودم

نه بابا این چه حرفیه شما میزنید آخه دنبال یک مهارت زود بازده باشید مثل فرش بافی فوقش مگر چه قدر باید برای آموزش وقت بگذارید ؟بعد میتونید ازش درآمد زایی کنید اونم با بازده زیاد که امکان تفریح میزاره براتون الان سه تا راه دارید یا بانک بزنید یا پاشید یه کاری کنید حرکتی بزنید یا کلا بیخیال آرزوهاتون بشید 

این کاربری واسه دو نفره (من و خواهرم)
2706