2703
2553
عنوان

بعد چند وقت عقد؛ عروسی کردین؟؟

314 بازدید | 19 پست

از دوران عقدتون راضی بودین؟ زندگی بعد از ازدواج شیرین تر میشه یا مشکلات بیشتر میشه؟؟

نه آبم که رد شوم،نه سنگم که سفت!من از جنس دلم،آدمم،دوستت دارم!❤

١سال

عااالي❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳ساله عقدم دهنم سرویس شده

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره
2720

بعد از ٢ سال 

عروسي هم نگرفتم كه خونه بگيرم 

ولي مثل … پشيمونم 

ارزشش رو نداشتن

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2714

یه سال و نیم عقد بودیم...بهترین دوران زندگیم...

تا قبل دنیا اومدن بچم زندگی فوق العاده عالی بود...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
بعد از ٢ سال  عروسي هم نگرفتم كه خونه بگيرم  ولي مثل … پشيمونم  ارزشش رو نداشتن

جدی؟ چرا نگرفتین؟

نه آبم که رد شوم،نه سنگم که سفت!من از جنس دلم،آدمم،دوستت دارم!❤

یه سال بعد

هر زندگی یه تفاوتی باید داشته باشه دیگه

مثلا مجردی شیرینه

من که تو عقد شوهرمو دوبار دیدم (تهران بودم و اون اصفهان ) و خب دوستای خانوادگی بودیم عشق و عاشقی شد

مجردی رو بیشتر دوست داشتم 

متاهلی مشکلاتی حل شدنین اما طرفین راضی نیستن حل بشن و حرف خودشون رو میزنن

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706