2737
2734

هرزنی باید اینو بلد باشه...

اگه همچین اتفاقی براتون افتاد همسایتون نذری اورد مامور برق قبض اورد پیک بسته اورد تو کوچه یه غریبه از کنارت رد شد این علامتو نشون بدید.

اگه زن نیستی یا مورد خشونت قرار نمیگیری اینو یاد بگیر و ب پسر و دخترت یاد بده.اگه اونا این علامت رو دیدن الکی ازش گذر نکنن

اگه جایی دیدید سکوت نکنید.بهر دلیلی تنهاشون نزارید چه زن و با شوهرش چه دختر رو با پدر و برادرش..الکی چرندیاتتونو کش بدید ولی حتما ب یکی بسپارید با اورژانس اجتماعی۱۲۳وخانه امن تماس بگیره.شاید اون دوتا دختری ک بدست پدر پست فطرتشون سلاخی شدن ب این روش زنده میموندن.لطفا یا نشر بدید یا تگ کنید یا استوری کنید.این علامت رو همه و همه باید بلد باشن

#نه_به_خشونت_خانگی

کدوماتون بلدید؟کدوماتون خشونت خانگی دیدید از نزدیک؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهترین تاپیکی که خونم😍

مرسی استارتر🌹😘

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2738

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

عزیزم ممنون بابت تاپیکت

ولی این تو ایران کاربد چندانی نداره

فرض کن جلو یکی همچین حرکتی بزنی عمرا متوجه بشه،متوجهم بشه به پلیس که تماس بگیره پلیس فرضا که بیاد زیاد کاری نمیتونه بکنه در مورد خشونتای خانگی ،چون قانون خلاهای زیادی داره

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟

ببخشید یذره خندم گرفت

فک کن علامتو نشون بدی اونام نفهمن چیه یه فصم اونا بزننت 🤣🤣  ببخشید   شوخی کردم ناراحت نشی 

ممنون از اطلاع رسانیتون🌹

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
ن دیگه مثل قدیم نیس.اقای اژه ای شدید تر با این مسیله برخورد میکنه طبق گفته خودش.فقط شماره ۱۲۳

عزیزم مثلا پدری که زن و بچه ش رو میزنه چیکارش میکنن یه تعهد و تمام مگر دیگه چقدر رسانه ایی بشه کاری کنن

2706