2733
2734

ویار شدید دارم هیییچ غذایی دوست ندارم آب نمیتونم بخورم مدام بالا میارم بدنم خستست یک ماهه استراحتم بیحالم حموم نمیتونم برم از زندگی بیزار شدم چیکار کنم

یه ماه دیگه خوب میشی

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط میتونی صبر و تحمل کنی، 16 هفته بری همش میره، البته برای اکثر خانوما میره

نمیدونم بخدا هر روز یچی اضافه میشه بوی بدنم اذیتم می کنه از دیروز تا حالا یبوست گرفتم اصلا داغون شدم

عزیزم من چی بگم الان رفتم تو ۱۹هفته بخدا چهار ماهه زندگیم همینه ازخودم و زنده بودنم بیزارم تازه ی ذرهههه بهتر شدم یکم ولی تهوع هنوز اذیتم میکنه.  تازه اینم بگم ک بارداری سوممه اون دوتا رو بدترازاین بودم😥

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738

کلوچه های زنجفیلی بخر خیلی خوبه برای تهوع قرص تهوع هم بگو دکترت برات بنویسه عزیزم مادرشدن سختی های خودشو داره ولی سختی هاشم قشنگه:))

‌‌‌‌‌‌     𝑳𝒊𝒇𝒆 𝒊𝒔 𝒏𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒚𝒐𝒖  

منكه فقط تحمل كردم

تا روز زايمانمم بالا اوردم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
برا چی خوبه؟ متاسفانه من نمیتونم بخورم اصلا هیچی از گلوم پایین نمیره

چون یخه احتمالا تو معده ت بمونه.شیرین هم هست یه کم انرژی بت میده

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
نمیدونم بخدا هر روز یچی اضافه میشه بوی بدنم اذیتم می کنه از دیروز تا حالا یبوست گرفتم اصلا داغون شدم

منم مثل خودت بودم از هر چی که احساس می‌کردم بو میده متنفر بودم حتی بوی بدن خودم، دیگه بدی یخچال و ظرفشویی و... به کنار، خیلی دوران بدی بود اما خداروشکر 90 درصدش رفته 

2706