2726
عنوان

اسم ۴۰ نفر برای نماز شب

192 بازدید | 42 پست

سلام.اسماتونو بگید اگه قابل باشم تو نماز شب امشب اسم ۴۰ مومن رو بگم.اگه دوست نداشتید اسم واقعیتونم میتونید نگید.هر اسمی خاستید بگید فقط یادداشت کنم .خدا خودش میدونه منطورم شمایید♥️♥️♥️

🛑🛑🛑🛑خواهش میکنم ازتون شما هم واسه حاجت دل من دعا کنید.شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم که حاجتمو از خدا بگیرم🛑🛑🛑🛑🛑🛑😘😘😘😘😘😘😘

همتون حاجت روا ان شاء الله

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

برا شفای پدرم اسمش کیوان 

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم برای اینکه زودتر بریم سر خونه زندگی خودمون دعا کن اسم زهرا برای ارامش شوهرمم دعا کن انشاالله حاجت روا شی برات ایت الکزسی میخونم

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
برا شفای پدرم اسمش کیوان  با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

الهی به همین زودی تاپیک بزنی بگی حال بابام خوب شده❤❤❤اللهم صل علی محمد و ال محمد

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
برا شفای پدرم اسمش کیوان  با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

عزیزم براش ایت الکرسی میخونم انشاالله زودتر خوب میشن

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
2706