2737
2734
نه بابا اوتیسم نیس  اوتیسمی ها اصلا سمت کسی نمیرن استرس میگیرن بهشون دس بزنی

پسر.من خیلی با بچهدها بازی میکنه با همین باباشم مجبورش میکنه باهاش قایم موشک یا اسب سواری کنه

نظرت؟

اصلا باهاش بازی نمیکنه  بنظرت اشکال نداره خیلی از اوتیسم میترسم

نمیذاره نی نی سایت لینک بذارم ، اوتیسم تشخیصش خیلیم راحت نیست ولی یکی از مهمترین علائمش اینه بچه ارتباط چشمی برقرار نمیکنه

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی شوهرت بیاد خونه پسرت مشعول بازی باشه چیکار میکنهدپسرت؟

گاهی بدو بدو میره جلوی در

گاهی بی توجه میشینه و من میگم پاشو به بابا سلام کن

خودتم دقیقا اینکارو بکن تا یاد بگیره

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2728
اصلا باهاش بازی نمیکنه  بنظرت اشکال نداره خیلی از اوتیسم میترسم

فقط همین ی علامت رو داره ک میترسی یا چیزای دیگه ام هست؟؟؟ 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
من علایمشو میدونم هیچ کدوم رو نداره پسرم

خوب چرا خودتو عذاب میدی ؟ اگر دوست داری محبتشون زیاد شه به شوهرت بگو باهاش بازی کنه در طول روز بهش زنگ بزنین وقتی میاد بهش بگو بدو بریم بابایی اومد جلو در تحویلش بگیر

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2738
نه بابا اوتیسم نیس  اوتیسمی ها اصلا سمت کسی نمیرن استرس میگیرن بهشون دس بزنی

ن عزیزم همه اینجوری نیستن 

بعضیا برعکس شدیدا احساساتی و عاطفی هستن و بغل کردن و بوسیده شدن و بوسیدن رو دوست دارن

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
ن فقط.همین

نگران نباش 

غرق بازیه یا باباش باهاش بازی نمیکنه 

اگ خدای نکرده علایم دیگه داشت بررسی کن 

مگ.این جز علایمشه؟ولی بچه هارو ببینه ذوق میکنه

اره اینکه بی تفاوت و خنثی است نسبت ب محیط، اطرافش، و والدینش

اما این ی، علامت خییییلی خاص کمتر بچه ای داره

علایم اوتیسم خیلی واضح و زیاد

2706