2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش بازی نمیکنه پدرش حتما

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
2720
2

یکی اینکه هنوز کوچیکه دوم رفتار باباش نسبت بهش مهمه چقدر تحویلش میگیره و وقت میذاره ،سوم رفتار خودت نسبت به شوهرت چون بچه ها الگو میگیرن

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2714
یکی اینکه هنوز کوچیکه دوم رفتار باباش نسبت بهش مهمه چقدر تحویلش میگیره و وقت میذاره ،سوم رفتار خودت ...

اصلا باهاش بازی نمیکنه 

بنظرت اشکال نداره

خیلی از اوتیسم میترسم

اخه بزارمش پیش.مامانم و برم بیرون بعد چند ساعت بیام بار محل نمیده باید من برم سمتش

بیشتر بازی کن بیشتر بغلش کن بیشتر ببوسش حتما اون علاقه مادر پدرو زیاد متوجه نمیشع

یا شاید کلا بچع مغروریه😎

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
اصلا باهاش بازی نمیکنه  بنظرت اشکال نداره خیلی از اوتیسم میترسم

نه اوتیسم چند علایم بارز داره

هم کوچیکه بچتون هم اینکه برمیگرده به رابطه شما و بچتون

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
اصلا باهاش بازی نمیکنه  بنظرت اشکال نداره خیلی از اوتیسم میترسم

نه بابا اوتیسم نیس 

اوتیسمی ها اصلا سمت کسی نمیرن استرس میگیرن بهشون دس بزنی

2706