2737
2734

بچه ها چبکار کنم نه لباسم امادس نع خودم 

باید رنگ مو میخریدم میزاشتم ک کسی نیست بگثره شوهرم شب کاره 

لباس ست برا خودمو دخترم خریدم بزا بیرون یه شال بنفش بادمجونی لازم دارم تو دیوار و سایتا همه حا گشتم نیست اینجا شال فروش نیست سفارش بدم الان برام بیارن؟  توروخدا کسی میدونه بگه. 

باید ناخن میزاشتم لاک میزدم هوووف خونه هم ترکیده دوتا از لامپامونم ترکید از من بدبخت تر سراغ دارین ایا😭😭😭

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر بیخیالی  اهل کجایی؟

بیخیال نیستم خستم دست تنهامممم

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
2738
به نظرم بی خیال استایلتو اینا شو برا دخترت یه ذره فردا رو اماده کن خانوادگی تولد بگیرین کیک و شمع کا ...

کی و سمع و کادو رو کافه رستوران رزرو کردم ....اونا حله ...حتی با عکاسمم همتهنگ کردک بیاد عکس بگیره فقط مونده من شال ندارم 

بچه ها پیجی تو تبریز نمیشناسین ک شال بفروشه

کی و سمع و کادو رو کافه رستوران رزرو کردم ....اونا حله ...حتی با عکاسمم همتهنگ کردک بیاد عکس بگیره ف ...

خب فردا صبح برو بیرون یه شال یه لاک بخر، موهاتو رنگ کن

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2706