2737
2734
عنوان

نحوه جهاز خریدن این مدلی درسته؟

934 بازدید | 81 پست

بعضیا میرن هفت هشت دست قابلمه یعنی همه مدلاشو و چند دست ظرف و کلی خرت و پرت اضافه میخرن در حالی که خیلی از این وسایل اصلا استفاده نمیشه واقعا اگه ادم همین پول رو بزاره برای یه کسب و کاری یا یه زمینه که استفاده میشه لااقل بهتر نیست؟

یا اینا اونقدر پولدارن که این چیزا اصلا براشون پول نیست و این موضوع تو ذهن فقیر من نمیگنجه 

البته من اصلا این تاپیکو برای خیلی پولدار که اصلا دغدغه ندارن نزدم 

تاپیکو برای اونایی زدم که فقط برای یه لحظه که فامیل میان جهاز رو میبینن یا میخوان تو اینیستا بزارن کلا برای پز دادن میرن این مدلی خرید میکنن گرفتم 

شما نظرتون چیه چون واقعا برام سواله من ذهنم فقیره یا اینا مشکل دارن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اين همه ظرف و قابلمه ميخرن

با فرش ماشيني

خب به جاي ٨ دست قابلمه، يه فرش دستباف بخر

بهتر و ماندگار ترم هست

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

تا جایی که من دیدم هر چی فقیرتر این کارا بیشتر

اونایی که اوضاع مالی خوبی دارن یه دست خوبشو میخرن

شما دقت هم کنی اونایی که شصت دست قابلمه و پارچ و لیوان دارن خونه های خیلی کوچیک قدیمی دارن یا تو‌کوچه چیدن نشون بدن

یه عده هم کسایی هستن که پشت همه حرف زدن حالا نوبت خودشونه مجبورن😂😂

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

من خودمم گاهی جهاز میخرم

جدیدا برام مهم نیس چی فکر میکنن

من برام وسایل کاربردی مهم تره تا اینکه از هرچیزی چنتا بخرم دورمو شلوغ کنم

برو لیست کامل جهاز دربیار دور مهماشو خط بکش بخر پول اضافه اومد خرده اسباب بخر یا تزئینی

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

الکی ، چرت و پرت میخرن و پول حروم میکنن

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

من نصف پول جهیزیمو با همسرم شراکتی ی کار راه انداختیم

وسیله های ضروری رو خریدم و در حد نیاز

کسی رو دعوت نمیکنم برا جهیزیه برون

اگ هم ازم عکس بخوان نمیفرستم 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
کلا خیلی مسخره و بی کلاسه ادم جهیزیشو یا سیسمونی رو به کسی چه حضوری چه تو اینستا و اینا نشون بده. ما ...

اره رسم مسخره ایه چون کلا شاید یه نفر پول نداشته باشه بعد شرمنده شه جلو همه 

2706