2733
2734
خودم به شخصه خیلی مهربونم اما همونقدر بد هم میتونم باشم.. تا بدی نبینم، نمیتونم بد باشم

خب شما الان اینو گفتی 

اما مردای مهر اینجور نیستن 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
تولدت مبارک با شش روز تاخیر    

مرسی^_^

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی. اینطور نیستن؟ یعنی بدی هم ببینن، بازم خوبن؟ اگه اینطوریه که ایول بهشون

اره حداقل اون چند نفری که دیدم اینجوری بودن

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2731
اره خب، همه که مثل هم نیستن. اگه اینطوری بود که کلا دوازده نوع ادم داشتیم. اگه اینطور بود که دنیا جا ...

ن عزیزم از اینا نیستم متضاد مهربونی نبود حالا دوست داری فکر کنی متضاد بوده مشکل خودته🙂

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
قربووووووونت مرسی نفس بابت محبتت . پسر ماهتم از طرف من ببوس 😘😍

خواهش میکنم آبجی قربونت بشم مهربون😘😘😘😍😍😍💖❤💖

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2738
متاسفم     اما زناشون اینطوری نیستن

بله خواهرم مهر ماهیه خیلی عاقله

ولی از اونم یه جورایی زخم خوردم ☹ 

اصلا مهر ماهی ها رو دوست ندارم چند مورد اذیتم کردن 🤧

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
حتما عزیزم اگه لایق دعاکردن باشم حتما..

باسلوق جان دیروز زایمان طبیعی داشتم وتواوج دردام خداشاهده که ازته دل برات دعاکردم..

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
2706