2137
2106

سلام دوستان گلم 

عزیزان شروع چله ی این دوره با ولادت پیامبر اکرم همزمان شده و لیست ختم ها را گذاشتیم 

یکی از ختم ها چله ی شهدا هست که خیلیییی مجرب و عالیه 

به این صورت هست که هر روز تا چهل روز 

100 صلوات 

1 زیارت عاشورا 

100 ذکر کوتاه مثل یا الله که روزانه اعلام میشه 

عزیزان همراهی کنید تا ان شاء الله چهل نفر لیست تکمیل بشه فقط 4 نفر باقی مونده 

اجرتون با حضرت زهرا

هم میتونید توی گروه شرکت کنید هم اینجا اسم بدید

لینک را پایین ارسال می‌کنم 

اتفاقی نیست که شما به این ختم دعوت شدید❤️❤️❤️

قبول باش

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
یعنی ما باید ۴۰ روز هرروز اینا رو انجام بدیم یا هرکس یکبار باید انجام بده؟

40 روز باید هر روز بخونید 

و هر روزی هم به نیت حاجت روایی یکی از عزیزانی که اسم دادند خونده میشه 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

خانمها سلام ،،خواهش برای ما دعا کنید من مادر سه تا بچه هستم شوهرم کارگره خودم واسه مردم قرآن می خونم همیشه کم داریم الانم با بخاری کوچلو با شعله که جون نداره سردمونه،،،التماس دعا منم یاد کنید

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،