2737
2734

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

بيا بقلم

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات مهربونم😍

چيشده عزيزم بوگو حداقل خالي شي 

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
2731

ای بابا ای کاش غصه ی ما همین ها بود ،،،غصه ی من خونه سرده بچه هام سردشونه  

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
چيشده عزيزم بوگو حداقل خالي شي 

خیلی احساس تنهایی میکنم 

حس میکنم هیچوقت نمیتونم عاشق شم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
ای بابا ای کاش غصه ی ما همین ها بود ،،،غصه ی من خونه سرده بچه هام سردشونه    

الهی قربونت بشم چرا شوفاژ خرابه😢

الهی قربونت بشم چرا شوفاژ خرابه😢

بخاری بزرگه رو به خاطر بی پولی فروختیم یه کوچیک داشتیم گذاشتم تو حال اونم شعله نداره سرده

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
2738
بخاری بزرگه رو به خاطر بی پولی فروختیم یه کوچیک داشتیم گذاشتم تو حال اونم شعله نداره سرده

😭😭😭😭😭😭بمیرم الهی

😭😭😭😭😭😭بمیرم الهی

خدا نکنه عزیزم

خدا نکنه عزیزم

گریم گرفت لباس گرم بپوشون بهشون

خیلی احساس تنهایی میکنم  حس میکنم هیچوقت نمیتونم عاشق شم

أخه چرا نتوني ديونه مگه دست خودته يهو ديدي يكي اومد بدون اينكه نقشي درش داشته باشي عاشق شدي