2726
عنوان

مامانم چهار روزه بیمارستان بستریه شوهرم نمیزارع برم

| مشاهده متن کامل بحث + 2745 بازدید | 120 پست
من واقعا حرصم میگیره در اینجور مسائل  اصلا کاری به زندگی شما ندارم هزار سال باهم زندگی کنید و ...

واقعا حق با شماست.گاهی ما خانم ها نمیدونم سر چیه حماقتمونه چیه که خودمون رو دست کم خیلی میگیرم و به نیاز های عاطفی و اجتماعی و خانوادگی مون احترام نمیزاریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا حق با شماست.گاهی ما خانم ها نمیدونم سر چیه حماقتمونه چیه که خودمون رو دست کم خیلی میگیرم و به ...

برای خودمم پیش اومده گاهی انگار چشام کور و گوشام کر بوده

نمیدونم از دوس داشتنه و شایدم از دل رحم بودنمون 

و....

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2728

وای اسی عجب شوهر بی درک و بیمعرفتی داری بگو مادرم ی دونه دختر داره فقط ....الان وظیفه ی توعه ک بری پیش مادرت اصلا بقول شوهرت فردا مرخص شه تو خونه نیاز نداره یکی پیشش باشه یه لیوان اب بده دستش؟!؟

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
مادر من بستری شذ شوهرم نذاشت برم وقتی رسیدم مادرم رفته بود دیگه طلاق گرفتم

عزیزم تسلیت میگم   چقد ناراحت شدم 

پارسال اینموقع پدرم بیمار بود خواهر م شوهرش نزاشت بیاد پیش پدرم دو هفته دیگه سالگردشه هنوز نیومده 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
وای اسی عجب شوهر بی درک و بیمعرفتی داری بگو مادرم ی دونه دختر داره فقط ....الان وظیفه ی توعه ک بری پ ...

بله کاملا حق با شماست .امروز منو دید کلی انرژی خوب داشت قربونش برم خیلی خوشحالم پیششم

پاشو خودت برو چطور میتونی اینقد ترسو باشی مادرت تو بیمارستان تنهاس اگه ۷تا بچم داشتم به حرف شوهرم گو ...

بله واقعا دیگه هیچ وقت به حرفاش گوش نمیدم جون مامانم مهم ترین چیز بود .خوشحالم پیشش هستم 

2706