2410
2553

سلام دوستان یکی از پسرای فامیل شنیدم دوسم دارم شمارمو گیر اوردع بود ی بار بهم میس کال انداخ منم کنجکاو بودم شمارشو سیو کردم ی شب حواسم نبود دستم ب یکی از استوریاش خورد فهمید بعدش بهم اینستا درخواس داد باز نکردم میس کال انداخ ج ندادم پیام داد ولی فقط نوشته بود س باز ج ندادم

یعنی الان فهمیدع دوسش دارم ؟

فهمیده کنجکاوی  و حواستو به خودش پرت کرده

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

چرا اینقدر ضایع کردی

مگه ادم فقط استوریهای عشقشو چک میکنه

عادی میگذشتی

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720