2737
2734

اصلاً مهم نيست تو چند ساله باشی!

من، همسن و سالِ تو هستم...

مهم نيست خانه‌ات کجا باشد!

برای يافتنت کافی است چشم‌هايم را ببندم...

خلاصه بگويم، حالا هر قفلی که می‌خواهد به درگاه خانه‌ات باشد!

عشق پيچکی است که ديوار نمی‌شناسد...

این نوشته از گروس_عبدالملکیان هست

میشه لطفا به کوردی بنویسیدش برام

خیییییلییییییی خیلییییییییییی واجبه

روزی به خودت میایی که تجربه هات از موهای سفیدت بیشتر شدن همه ادمای ناب زندگیتو از دست دادی برای حرف دیگران زندگی کردی و به خودت و لامپِ انگیزه روحت اهمیت ندادی و اونموقعه است که برای هر چیزی حتی پشیمونی هم دیره.پس تا وقت داری لذت ببر از برق تو چشمات و روح پر انگیزت:)!  من یه دیوان دارم که میتونم هر لحظه باهاش براتون فال حافظ بگیرم😊شماهم در ازاش برای شفای بیمار من دعا کنید🧡❤️🌻

اقا یکی بگه لک دره شهر (ایلام) لرهست یا کورد؟

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب کرد کجا؟ قوچانی بلدم

فرقی نداره

روزی به خودت میایی که تجربه هات از موهای سفیدت بیشتر شدن همه ادمای ناب زندگیتو از دست دادی برای حرف دیگران زندگی کردی و به خودت و لامپِ انگیزه روحت اهمیت ندادی و اونموقعه است که برای هر چیزی حتی پشیمونی هم دیره.پس تا وقت داری لذت ببر از برق تو چشمات و روح پر انگیزت:)!  من یه دیوان دارم که میتونم هر لحظه باهاش براتون فال حافظ بگیرم😊شماهم در ازاش برای شفای بیمار من دعا کنید🧡❤️🌻
2731
اقا یکی بگه لک دره شهر (ایلام) لرهست یا کورد؟

من نمیدونم که🙁

اصلا بوم مهم نیه تو چن سالته

من هاو سنو سالی توم

مهم نیه مالت له کو بت

بو پَیا کردنت هر آونه بسه چاوم بَسیم

کوتا بیلِم هر قفله له دیرگای مالت بِت

عشق وَک پیچکه کَ دیوار ناناسه

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
اقا طولانی تیکه تیکه بزار

😭همین متنو بهم دادن

2738

اصلامهم نیه تو چن سالته!

من هاو سن وسال توم...

مهم نیه مالت ها له کو!

ارا پیدا کردنت کافیه چاوم بوه سم...

خلاصه بیوشم هر قفلی له در مالگد بو!

عشق پیچکیگه که دیوار ناشناسه...

انسانیت یک دین کامل است که نیاز به دین دیگری ندارد.           ((عشقیعنیدخترموباباش))
اصلا بوم مهم نیه تو چن سالته من هاو سنو سالی توم مهم نیه مالت له کو بت بو پَیا کردنت هر آونه بسه ...

وای😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

مرسیییییی عزیزززززدلمممممممممم

اصلامهم نیه تو چن سالته! من هاو سن وسال توم... مهم نیه مالت ها له کو! ارا پیدا کردنت کافیه چاوم ب ...

زانی زوان کلهری خومان  ایجوره نیه و فره غلیظ تره؟ مه کتاب کلهری دیمه  زوان ایمیل تغییر کردیه

وای😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 مرسیییییی عزیزززززدلمممممممممم

خواهش میکنم گلم😘❤

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706