2737
2734
عنوان

سنم کمه خواستگار خوبی دارم چی کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7763 بازدید | 184 پست

من میگم نترس هرچی دوسداری رو براش شرط بزار همین

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
اتفاقا چون خودم تجربه کردم دارم میگم  الان خودم نزدیکای ۲۰ سالمه و متاهلم ولی هنوزم‌که هنوزه ...

😊مگه شما تو زندگیه منی؟

من با شوهرم خداروشکر هیچ مشکلی نداریم عین ی رفیق کلی هم همش خش گذروندیم انشالله زندگی شما هم خوب باشه 

دیگه زندگی شما هر طور بوده عزیزم قرار نیست همرو اینطور ببینی که .تفسیر من از ازدواج خونه داری و ایناهم نبوده هیچوقت کاملا برعکس ‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ربطی داره اخه بله هستن کسانی که زود زن میگیرن برای بچشون تا خدای نکرده به راه بد کشیده نشه دوما ه ...

یه خانواده مرفه ۲۳ سالگی برای تک فرزندشون زن نمیگیرن

میفرستن دانشگاه میفرستن خارج از کشور  دنبال زن براش نمیگردن اونم یه دختر نابالغ ۱۶ ساله

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2731
یه خانواده مرفه ۲۳ سالگی برای تک فرزندشون زن نمیگیرن میفرستن دانشگاه میفرستن خارج از کشور  دنب ...

نظهرتون درسته ولیبنظرم هر کس عقیده ای داره منم مثل اون خانوم معتقدم که پسر دار ک بشم ۲۰ سالگی براش زن میگیرم ک ب راه های اشتباه کشیده نشه بعدش درس هم بخواد میتونه بخونه

یه خانواده مرفه ۲۳ سالگی برای تک فرزندشون زن نمیگیرن میفرستن دانشگاه میفرستن خارج از کشور  دنب ...

همه اینجوری فکر نمیکنن همه هم یه مدل رفتار نمیکنن

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
نظهرتون درسته ولیبنظرم هر کس عقیده ای داره منم مثل اون خانوم معتقدم که پسر دار ک بشم ۲۰ سالگی براش ز ...

حتی اگر یه پسر موفق و اینده دار باشه که سالها بعد بهتون بگه من میتونستم موفقتر از اینی که هستم بشم و توی ۳۰ سالگی  انتخاب بهتری نسبت به ۲۰ سالگیم داشته باشم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2738

[QUOTE=212612877]همه اینجوری فکر نمیکنن همه هم یه مدل رفتار نمیکنن[/QUOTE

همه ادما آینده پسر یا دختر موفقشون  رو تباه نمیکنن

مگر اینکه پسر یا دختری باشه که بخوان با ازدواج از شرش راحت بشن

زندگی رمان نیست واقعیت با قصه خیلی فرق داره

البته این نظر منه 

[QUOTE=212612877]همه اینجوری فکر نمیکنن همه هم یه مدل رفتار نمیکنن[/QUOTE همه ادما آینده پسر یا دخت ...

من اطرافم زیاد دیدم پسره زود زن گرفته بعدا موفق هم شده خوشبخت هم شدن زندگی رمان نیست ولی همه هم یه نظر ندارن زندگی همه یه مدل نیست

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من اطرافم زیاد دیدم پسره زود زن گرفته بعدا موفق هم شده خوشبخت هم شدن زندگی رمان نیست ولی همه هم یه ن ...

من اصراری ندارم چیزی رو  به شما ثابت کنم 

ولی واقعا اون پسری که شما میگید تک فرزند موفق و سر براه یه خانواده مرفه بوده من که اینجور فکر نمیکنم ؟

من نمیگم امکانش نیست خیلیا دارن توی سن کم ازدواج میکنن و حتما هم خوشبخت بینشون هست ولی تک پسر سر براه مرفه اونم به شکل سنتی و بدون مخالفت پدرو مادر توی سن ۲۳ سالگی سراغ یه دختر بچه نمیره 

بعدش هم همه کسانی که تحصیل نکردن بدبخت نیستن چرا فاجعه باشه؟ممکنه یکی از یکی خوشش بیاد تحصیلات دیگه ...

کلا حرف شما ربطی به حرف من نداشت

بحث هم اصلا سر پول نیست

ازدواج سنتی خیلی شانسی هست وقتی قبلش رفت وآمد نباشه همه این موارد تلخ میتونه برای ازدواج دختر ۱۶ هم پیش بیاد خدایی نکرده ربطی به پول و اینا نداره

اصلا هم پاکی رو صداقت رو نمیشه مطمئن شد مگه مدتی رفت وآمد باشه ....

و بله تحصیلات گرچه شعور نمیاره ولی خیلی مهمه خیلی 

ازدواج پیچیده اس خیلی سختی ها داره که زندکی مجردی خونه پدر نداره مسئولیت هایی داره که زندگی مجردی نداره

واقعا چه لزومی داره یه دختر بچه بیفته در همچین سختی و مسئولیت هایی چرا نباید بچگی کنه خوش باشه بی مسئولیت؟ 

من ۲۶سالم بود ازدواج کردم ناراضی نیستم از زندگیم ولی اینقدر مشکلات و سختی داشتم که وقتی فکرش میکنم خداروشکر میکنم که ۲۰سالگی حتی این سختی ها رو تجربه نکردم 

مشکلات و سختی های متاهلی برای همه سنی هست ....

برای اکثریت هم هست 

مگه میشه کسی هیج مشکلی نداشته باشه!

ببخشید عزیزم اینو میگم ولی اگه واقعی باشه پسره حتما یه مشکلی داره شاید هم میخوان کلاه برداری کنن چک اینا به اسمت بکشن فرار کنن پولدارا به نظرت با ما معمولیا ازدواج میکنن اگرم بخوان به نظرت خانوادش میزارن؟😓

جایی که راه نیست خدا شاه راه میگشاید☺❤🛍👑💎💸🎓
2706