2726
عنوان

شما هم وقتی

204 بازدید | 17 پست

یکی از دوستاتون یا آشناتون تو اینستا آنفالوتون میکنه شما هم آنفالوش میکنید؟😁خیلی حس خوبیه انفالویاب زدم دیدم بعضیا اینکارو کردن منم آنفالوشون کردم خیلی خوبه انگار آدم اضافیای دورمو خط زدم☺حس انتقام دارم😂😂

نه

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

کسی انفالوم نکردع

ولی کلا مهم نی برام 

چون درخاست هرکسیو قبول نمیکنم هیچکسم فالو نمیکنم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینکار میکنم

عزیزم لینک برنامه آنفالویابتو میگی؟ من خودم میرم یکی یکی چک میکنم😂😂🤐

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728

انفالو که نکرده🤣

ولی یه روز تو گوشی بابام دیدم استوری گذاشت برا من نویسنده تو نگو من هنوز نرفتم ایمستا خواستم برم جرش بدم😂

دیدم نه بدبخت برای من اومده

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
خیلی خوبه کاش میتونستم این فضای مضخرف و ترک کنم🥲😑

😁😁 من هروقت اینستا نصب میکنم اعصابم بهم میریزه

اللهم عجل ولیک‌الفرج امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی ؟! :)اگه داری امضامو میخونی میشه برای عاقبت به خیری و حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍🤲🏻
خیلی برنامه خوبیه

الان نصبششش کردم

اونایی که آنفالوم  کرده بودن حذفشون کردم😂😂

ممکنه این برنامه هک کنه؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706