2726
عنوان

من یک مرفه با دردم

1299 بازدید | 28 پست

وقتی که همه دنبال تفریح و خوشگذرونی بودن من درس خوندم 

وقتی همه هزار جور بهم  تهمت زدن که صبح تا شب چه غلطی میکنم از ٧ صبح تا ١١ شب سرکار بودم 

وقتی همه بهم گفتن دارن ازت بیگاری میکشن چقدر هالویی من رو هدفم تمرکز کرده بودم

وقتی بهم متلک گفتن که منظورت از پله های موفقیت , پله های اپارتمان بوده, نخواستن ببینن که حتی روزهای تعطیل هم ١٧ ساعت در روز کار کردم بقیه اشم درس خوندم

الان که بهم میگن چون پارتی داری به خاطر تو خونه نشستن حقوق میگیری نمیخوان نمیدونن که چه زحمتی کشیدم که الان از حفظ میتونم بگم چه کار باید کنن واسه همین حقوق میگیرم

کسی متوجه نیست که کتاب و جزوه های من دیگه جزء دکور خونه شده اونم با وجود بچه سه ساله شیطون 

چرا کسی فکر نمیکنه که اینکار سخته و من دارم براش تلاش میکنم در حالیکه خودشون راکد موندن 

من با زحمت این شدم چه روزهایی که اینقدر کارم زیاد بود صرف نمیکرد برگردم خونه یه پتوی پلنگی قرمز خاک گرفته پهن میکردم گوشه اتاقی که کف پر از کاغذ و گزارش بود با یه پتوی مسافرتی کرم برگ برگی دوساعت میخوابیدم بلند میشدم واسه بقیه کارم یا درسم 

من اسون این نشدم که هرکس به خودش اجازه بده به من طعنه بزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شغلتون چیه عزیزم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

الحسود و لایسود

شما و تمامی کسانی که دوستشان دارید       روزی خواهید مرد .تنها بخش کوچکی از چیزهایی که گفته اید یا کارهایی که کرده اید برای تعداد کمی از مردم اهمیت خواهند داشت آن هم صرفا برای یک مدت کوتاه  این حقیقت ناخوشایند زندگی است تمام مسائلی که به آن فکر میکنید یا کارهایی که انجام میدهید تنها گریز استادانه ای از این حقیقت اند.                  ما غبارهای بی اهمیتی هستیم که در یک نقطه آبی پرسه میزنیم و به هم برخورد میکنیم عظمتی برای خودمان تجسم میکنیم و اهدافی برای خودمان میسازیم اما راستش را بخواهید ما هیچ نیستیم .             پس از قهوه لعنتی تان لذت ببرید!

تو بی نظیری

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

چطور کسی که این همه زحمت کشیده رو مسخره میکنن؟تو فامیل ما هر کی بیشتر از دیپلم بخونه همه به چشم یه آدم باسواد بهش نگاه میکنن و احترام میزارن😁

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊

ایشالا موفق بشی گل  

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2706