2737
2734

من ۲۲ سالمه ،دیپلم تجربی دارم،،،

الان میخام بخونم برا کنکور،،،

نمیدونم انسانی بخونم برا دبیری 

یا تجربی بخونم ...

بین دوراهی موندم 

اگه تجربی خیلی تلاش کنم میتونم زیر ۲هزار بشم از الان؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انسانی که رقابت توش زیاده خیلییی زیاده هر کس میخونه میخواد بره دبیری 

ولی تجربی کلی تنوع رشته داره و 

به هر حال تو هردوش باید خیلییییی بخونی 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2738

ریاضی

بنظرم دیگه کنکور فایده نداره

منکه ایقدر تلاش کردم از بچه ها کلاسمون گفته بودن سوالارو خریدیم۱۵میلیون ما میخندیدیم بشون ک سوالا کنکور لو نمیرن و فلان

فیلم سوالاشون فرستادن همون سوالا کنکور بود

سهمیه هم کنار

خواستم یبار دیگ کنکور بدم پشیمون شدم

هرچه در فهمِ تو آید آن بُوَد مفهومِ تو.

انسانی باید درسای جدید بخونی بنظرم تجربی بهتره ولی باید خیلی بخونی

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
ریاضی بنظرم دیگه کنکور فایده نداره منکه ایقدر تلاش کردم از بچه ها کلاسمون گفته بودن سوالارو خریدیم ...

واقعا امسال خیلی افتضاح بود ولی شما امیدتو از دست نده هستن کسایی که بدون سهمیه و تقلب موفق شن

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤