2737
2734

من ماه پیش واس. اولین بار اقدام کردم اما متاسفانه ۸ روز پریودم جلو افتاد و سیکل ماهانه م ۲۲ روزه شده حالا یکشنبه این هفته اولین شب پاکیم بود اقدام کردم و همینطور سه شنبه شب....تو یکی از روستاهای شمال برای مسافرت هستیم و دسترسی ب کیت ندارم ...بنظرتون چطور اقدام کنم؟ و تایم تخمک گذاریمو چطوری ب دست بیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امشب شرایط اقدام نیس🤦🏻‍♀️سه شنبه آخرین اقدام بوده....بنظرت فردا صبح اقدام داشته باشم مشکلی نیس؟&nb ...

اره از شبی ک شرایطش هس اقدامتو یه روز درمیون کن چون مال مرد چن روز تو بدن زن زنده میمونه ممکنه رو تخمک گذاری اون تو بدنت باشه سعی کن تا میتونی شرایطو فراهم کنی منم روزای لقدامم چن روز نشد ک اقدام کنم ولی خداروشکر باردار شدم

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
عزیزم شما ماه چندم اقدام بار دار شدین؟

من همون ماه باردار شدم ولی خب دقیقا روزای تخمک گذاری مو با کیت حساب کردم کل ماه یه روز درمیونم تو اقدام بودم چیزای مقوی میخوردم 

2738
اره از شبی ک شرایطش هس اقدامتو یه روز درمیون کن چون مال مرد چن روز تو بدن زن زنده میمونه ممکنه رو تخ ...

از شانس امشب تا صبح با بچه ها بیرونیم....میخام از فردا که جمعه ست تا هفته بعد جمعه هر شب اقدام کنم

از شانس امشب تا صبح با بچه ها بیرونیم....میخام از فردا که جمعه ست تا هفته بعد جمعه هر شب اقدام کنم

یه روز درمیون اقدام کن هرشب مرد ضعیف تراز یه روز درمیون میشه اسپرمش نمیدونم چرا ولی میگن یه روز درمیون قوی تره

برنامه زنان وبارداری و نصب کن کیت تخمک گذاری داری ولی یک شب درمیون خیلی بهتره تا کیت 

شما ماه چندم اقدام بار دار شدین؟ اتفاقا نصب کردم طول دوره مو رو زدم ...روز تخمک گذاریمو یکشنبه زد ولی من از جمعه تا هفته بعد جمعه میخام هر روز نزدیکی کنم

2706