2737
2734

خانواده شوهر من ادمای بی آزار و خوبی هستن پدرشوهرم یکمی ب حجاب و اهنگ و این چیزا حساسه ب شدت ساده زیستن و قانع... بین مردمم هم خودشون هم بچه هاشون محبوبن و ابرومند.

چندتا بدی دارن که منو اذیت میکنه 

یکیش اینکه هیچ وقت دور هم شوخی و بگو بخند ندارن دور هم غذا نمیخورن خیلی کم پیش میاد سرشام همه باشیم....هرکی زودتر بیاد مادرشوهرم غذا رو میکشه تو اشپزخونه میخورن...اخرین نفرم خود مادرشوهرم شامشو میخوره😕

حالا شاما بگین بقیش یادم بیاد بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز ازدواج نکردیم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

خصوصیت خوبشون فقط اینه که پیگیر نیستن و خیلی دخالت نمیکنن

یه چیزی میگن و میرن 

بد خیلی زیاده بدترینش اینکه برای کوچکترین کارها هم نمیتونن تنهایی تصمیم بگیرن و همیشه باید باشی و بهشون کمک کنی 

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن
2738

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

خوبشون بیادندارم ولی بدشون یه چندموردبیاددارم ابنکه مردسالارن زیادبد دلن وشکاک وبددهن فقط خاهرشوهرام خوب ازتوشون درامده اونم ۲تاش فقط😒

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
عروس خودمی

🙈🙈🙈چشم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اینم یادم اومد بگم 

اینکه اگ ماهی ی بارم برم خونشون حکم مهمون ندارم ی چایی نمیزارن جلوم خودم باید از خودم پذیرایی کنم شوهرمم میگ از بس دوست دارن مث دخترشونی باهات راحتن ولی من حس بی احترامی رو بیشتر درک میکنم😐

2706