2733
2734
عنوان

یه مساله ایه هیچ جانمیتونم بگم چون سرزنشم میکنن به جای دلسوزی

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 69 پست

سوره مریم_سوره ناس بخون 

احساساتت رو کنترل کن، مگه به زور با شوهرت ازدواج کردی‌؟

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشم گفته توی خونه است همچین شوهر بدبختشو میکشه پایین انگار خودش پروفسور دلش راه دیگه رفته اینا ک ...

کاری نکردم هیچیییی فقط میخام خفش کنم این احساسو 

مشاوره هم رفتم فایده نداشت طرف خیلی سعی میکنه زندگیموخراب کنه همش کارهایی میکنه که من نظرم بهش جلب شه ..باشوهرم یه خورده رقابت داره ازهمون مجردی 

فامیل شوهرمه چکارکنم؟

نگو که فامیل درجه یکه...😖😖

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2731
کاری نکردم هیچیییی فقط میخام خفش کنم این احساسو  مشاوره هم رفتم فایده نداشت طرف خیلی سعی میکنه ...

خب مثل اینکه موفق بوده که اینطوری بهم ریختی

به این فکر کن طرف میخواد رقابت کنه زندگیتو بهم بریزه 

مراقب باش 

کاری نکردم هیچیییی فقط میخام خفش کنم این احساسو  مشاوره هم رفتم فایده نداشت طرف خیلی سعی میکنه ...

ینی میگه جدا شو بیا با هم ازدواج کنیم...؟ متاهله...؟

استارتر در خوشبینانه ترین حالت بعد چند وقت مث دستمال کاغذی کثیف پرت میشی بیرون از اون زندگی...

به خودت بیا...

2738
آره بازنش مشکل داره  یه چیزی بهم بگید که زندگیم خراب نشه

فقط اینو بهت میگم بازیچه دستش نشو

اینا فقط زندگیتو بهم میزنن آبروتو میبرن در نهایت بهت انگ خائن و کثیف میزنن و میرن

مطمئن باش پا بدی سرنوشتت همینه و بس 

دیگه انتخاب با خودته

یعنی احساس میره؟؟  یه چیزی بگیدکه ازش متنفرشم چون زندگیمودوست دارم😭

با شوهرت برو تفریح و گردش... خاطرات خوب بساز، به شوهرت بگو دوستش داری... شیطان رو لعنت کن .

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2706