2737
2734
عنوان

عاشق حرف زدن پاتریکم 🤩

50 بازدید | 8 پست

پاشو پاشو کوکچولو از پنجره نگا کول با چشمای قشنگت به منظره نگا کول 😂😂 

باب افسنجی😍

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗

چنکده خووووووووبه این نبشر  

خدایا ی رفیق اینجوری لطفا😢

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جانم عزیزم

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
2728
اونم عاشق تو هست😑😑😑🙄😂

می‌دونم 😌

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
چنکده خووووووووبه این نبشر     خدایا ی رفیق اینجوری لطفا😢

😍😍😍اره🤩🤩🤩🤩🤩

جانم عزیزم

😍😍😘😘😘😂

2738
خیلی خوبههههه چنگده گفتنشم منو کشته😍😂

وایی اره 😍😍😍😍