2737
2734
عنوان

بهش چیزی بگم یا نه؟

139 بازدید | 19 پست

هفته پیش با هم قرار گذاشتیم اخر هفته دیگه همو بیرون ببینیم. با هم خوبیم همین امروزم حرف میزدیم ولی هنوز حرفی از قرار فردا نزده. از طرفی من فردا اگر بخواد کنسل کنه میخوام برم خارج شهر. نمیخوام الکی بمونم و اونم هیچی نگه و تنها بمونم خونه. به نظرتون چیزی بهش بگم و بپرسم یا صبر کنم خودش حرفی بزنه. اخه از یه طرفی چون قبلنا چند بار تقاضای بیرون رفتن داشته و من رد کردم میگم نکنه داره تستم میکنه ببینه خودم حرفی میزنم و دلم میخواد ببینمش یا نه. اونم میدونه من اخر هفته ها میرم خارج شهر میتونم به این بهونه بهش پیام بدم که من فردا برم یا نه؟ چکار کنم به نظرتون؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظرم غیر مستقیم بپرس واسه فردا چیکارس.چون میگی یه هفته پیش باهم قراره فردا رو گذاشتین شاید حواسش نیس یا یادش رفته

بگو مثلا بگو داشتم کارایه خارج از شهر رفتنمو اوکی میکردم یهو یادم اومد بهت قول دادم ببینمت.اصلا یادم نبود.

بنظرم غیر مستقیم بپرس واسه فردا چیکارس.چون میگی یه هفته پیش باهم قراره فردا رو گذاشتین شاید حواسش نی ...

این جمله اخرت خوبه. ولی نمیشهذیه کاری برم اینو بگم که. حدااقل تهش یه سوالی یه چیزی باشه که خوب دلیلی برای گفتنش باشه 

2738
این جمله اخرت خوبه. ولی نمیشهذیه کاری برم اینو بگم که. حدااقل تهش یه سوالی یه چیزی باشه که خوب دلیلی ...

خب بگو یادم اومد بهت قول داده بودم ببینمت.مجبور شدم یکیش رو کنسل کنم.گفتم اول با تومشورت کنم ببینم نظرتو چیه برای فردا

ب ماهم بگو بعدا چیشد

خب بگو یادم اومد بهت قول داده بودم ببینمت.مجبور شدم یکیش رو کنسل کنم.گفتم اول با تومشورت کنم ببینم ن ...

اقا عصری پیام دادم. الان نصف شب جواب داده ببخشید من یهووو دارم میرم مشهد. راست میگه به نظرت؟ 

وقتی نمیگه  باید بپرسی دیگه آویزون چیه سوال پرسیدن که این چیا ندارد بپرس به ماهم بگو چی شد😂

اقا عصری پیام دادم. الان نصف شب جواب داده ببخشید من یهووو دارم میرم مشهد.

2706