2703
2553

ژل شتشو بهتره یا فوم یاصابون?

سرم ویتامین cبرا افتاب سوختگی مفید هست?

ضدافتاب مای کرم پودری ایا باعث لک وچروک میشه?

برداشتن خالهایی ک با مادرزادی نبودن با لیزر امکان برگشتش هست?

تنهايی؟نہ، اللہ بامن است٭*★☆اهل سنتِ ایران هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جوش زیر پوستی رو چطوری از بین ببرم؟

منم داشتم ، اول با بخار آب صورتت رو ماساژ بده « بُخُور آب » ، بعد سفید آب بخر با چاقو داخل یه کاسه پودر کن به مقداری که میخوای ، بعد یکم بهش گُل‍اب اضافه کن « گُل‍ابت اصل باشه » خوب که صورتت رو بُخُور دادی محلول ترکیبی گُل‍اب و سفیدآب رو بزن رو صورتت مثل ماسک ، خوب رو صورتت ماساژ بده ، چند بار که استفاده کنی از بین میرن ، فقط سفیدآب چون ل‍ایه برداره پوسته پوستت رو نازک میکنه و ممکنه جوش بزنی ، در هفته دو بار استفاده کنی کفایت میکنه ، بیشتر پوستت رو حساس میکنه ، بیرون حتما از ضدآفتاب خوب استفاده کن

منتظر ..🤍🍃
2456
منم داشتم ، اول با بخار آب صورتت رو ماساژ بده « بُخُور آب » ، بعد سفید آب بخر با چاقو داخل یه کاسه پ ...

در عرض چند مدت خوب میشه ؟

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...
سلام عزیزم ریزش مو دارم موهام خیلی کم پشت شده ازطرفی ام لیزر کل بدن و میرم یه چیزی بگو بخورم موهام ز ...

افرادی که موهای کم پشتی دارن اول باید شامپو مناسب مو خودشون رو پیدا کنن که آسیبی به پیاز مو نزنه چون شامپو های شیمیایی باعث ریزش میشه دوم این که برای پوستتون پاکسازی تاحالا انجام دادید؟

سلام  چه مدت جوش می زنید و چند سالتونه؟

بیست ساله ، درکل از نوجوانی جوش داشتم ، ال‍ان جاش لَک شده میدونم به مرور پاک میشه ولی راه کاری دارید که زود جواب بده؟!

درمورد نواحی تیره مثل زیربغل و بیکینی و ..راه کاری دارید؟!

منتظر ..🤍🍃
2714
برا بلند شدن مو چی کار کنیم ؟ چی کار کنیم مو موخوره نگیره؟

خیلی از شامپو ها هستن که فقط شست و شو دهنده مو هست و باعث میشن پیاز مو به مرور از بین برن حتما شامپو مناسب تهیه کنید که گیاهی باشه

و برای جلوگیری از مو خوره ماسک مو بعد حمام عالیه و باعث رشد مو هم میشه

اسی مُردی؟

😑😑

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706