2726

ببن۷۰ تا۱۰۰ وامه و فکر کنم قیمتش نهایت۲۰۰ تومنه و مابقی طی دو سال باید پرداخت سه.ما هم مبخواییم ثبت نام کنیم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببن۷۰ تا۱۰۰ وامه و فکر کنم قیمتش نهایت۲۰۰ تومنه و مابقی طی دو سال باید پرداخت سه.ما هم مبخواییم ثبت ...

کی تحویل میدن؟قسط وام از کی شروع میشه؟از لحظه دریافت وام ؟یا چند ماه بعدش؟

[QUOTE=212496809]بله.[/QUOTEکجای تهران خوبه برای ثبت نام؟

نمی‌دونم والا کجا ها می‌خوان بسازن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
کی تحویل میدن؟قسط وام از کی شروع میشه؟از لحظه دریافت وام ؟یا چند ماه بعدش؟

نمبدونم راجع به اینا چیزی تو سایت نبود شما باید ثبت نام کنید بعد ایشالا اگه تعلق گرفت بیوفتید تو پروسه وام اینا کامل مشخص میشه

خارج از تهرانه مثل اسلامشهر رباط کریم بومهن دماوند پاکدشت.نمیدونم کدوم بهتره

من باشم بین اینا دماوند رو انتخاب میکنم چون برای زندگی نمی‌خوام ولی اسلامشهر اینا دسترسی به داخل تهران راحت تر هست

آخه ما تازه میخوایم بچه دار بشیم .نمیدونم از پس قسطاش برمیایم یانه

قسطاش فکر کنم زیر یک تومنه .دوازده ساله و هجده درصد هست

2706