2726
عنوان

باخواست خودم حامله شدم ولی پشیمونم

1019 بازدید | 31 پست

من که یه سقط داشتم و بعدش زار میزدم که بچمو از دست دادم الان که بارداری سالمی دارم و خودمون خواستیم نمیدونم چم شده همش کفر میگم چون حالم بده حالت تهوع دارم سردرد دارم میگم به دنیا بیاد چطور میخام بزرگش کنم چطور از پسش برمیایم 

نمیدونم چرا این طور شدم یهو خدا منو ببخشه و حرفامو به دل نگیره انشالله خیلی کفر میگم😭

حس میکنم بچم هنوز ولی ۲۶ سالمه ۴ ساله عروسی کردم دیگه چقدر میخواستم صبر کنم اخه کجا زوده دیوونه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبیعیه عزیزم منم میگفتم کاش بمیرم راحت بشم از تهوع باز یکم حالم خوب میشه میگم خدایا شکرت تحمل میکنم باز روز از نو روزی از نو دائم درگیرم باخودم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

اشکال نداره عزیزم

هممون همچین افکار و حس و حالی داشتیم میگذره

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

عزیزم طبیعیه این حالتات بخاطر بهم ریختن هورموناست 

منم اوایل بارداریم با اینکه خودم بچه میخاستم ولی پشیمون‌بودم همش میگفتم کاش حامله نشده بودم و کلا کارم گریه بود دلم نمیخاست هیچ جا برم و هیچ کسی رو ببینم 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

عزیزم من۲۸سالمه دومیما۴روزمتوجه شدم باردارم.....

منم اولش گوشه ذهنم گفتم نمیخوام.....ولی وقتی تاپیک زدم ودیدم چقدرکاربراچشم انتظاراین فرسته کوچولن......سجده شکرکردم.....وشوهرم خداروشکرب شدت خوشحاله.....وقتی خدامیده تواناییشم میده.....کفرنگووتوکلت به خداباشه.....باهاش حرف بزن ....بگوازخدابخواه ک ب مامانی کمک کنه....هوامامانوداشته باش عزیزم😍😍😍😍

2706