2733
2734
عنوان

آبجی نامزدم میگه باید اسممو عوض کنم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 45 پست

مگه زینب چشه که حداقلش زینب بذاره؟؟؟؟  

بعدم دلیل خاصی داره که اسمش زینته؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره چ‌ عیبی داره 

یکی از اقوام ما تو سن پنجاه سالگی از صنم به مارال تغیر داد🙂💔

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
2728
2738
صنم ک خوشگل تره😐🔪

🤷🏻‍♀️ 

بزور شوهرشم برد کامران کرد 

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
وا صنم هم خوبه که!

نمیدونم والا 

🤷🏻‍♀️  بزور شوهرشم برد کامران کرد

وا😐😂

خب اگ اسم قدیمی باشه اشکال نداره ولی صنم ک قشنگ تر از ماراله

اسم شوهر منم قدیمیه و خیلییی کمیاب ولی راضیم چون اسمش تکه دوس ندارم عوض کنه😁😂

ای تف ب این زندگی😐🔪میخام حرص نخورم ولی نمیشه 

دختر خاله من عوض کرده گذاشته باران مراحل اداریشم سخت نبود البته قبل کرونا

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2706