2737
2734
عنوان

عمل بینی ، دکتر محمد تقی عظیمی ؟

79345 بازدید | 386 پست

کسی میشناسه کارش چطوره ؟ تورخدا بگید ،نوبت دارم ابان ، از بیهوشیم میترسم ،

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 

یکی از اشناهامون عمل کرده بود راضی بود اون بهم معرفی کرد از نزدیک تو مطبش با همه ی اونایی که عمل کرده بودن حرف زدم همه از بابت تنفس راضی بودن و بینی های استخونی خیلی خوشگل تر شده بود چون اکثرا بینی گوشتی ورمش خیلی زیاده 

و یه چیز اینکه مراقبت بعدش خیلی مهم و تاثیر گذاره هم از لحاظ روحی که استرس نداشته باشی هم از لحاظ جسمی و مراقبت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم منم ۱۶ ابان عمل دارم با دکتر محمد تقی عظیمی تو کلینیک سمت آزادی 

جدی ، منم ۱۶ ابان ساعت ۳ عمل دارم ، همون کیلینک ک شما هستی ،

یکی از اشناهامون عمل کرده بود راضی بود اون بهم معرفی کرد از نزدیک تو مطبش با همه ی اونایی که عمل کرد ...

منم رفتم راصی بودن خیالم راحت شد ، من ازمایش دادم فردا برم جواب بگیرم  انشالله مشکلی نباشه ۱۶ ابان عملم انجام میشه

منم رفتم راصی بودن خیالم راحت شد ، من ازمایش دادم فردا برم جواب بگیرم  انشالله مشکلی نباشه ۱۶ ا ...

من جواب ازمایشم و گرفتم همه چیزم خوبه فقط گلبول های سفید خونم یکم زیاده خدا کنه مشکل ایجاد نکنه به من ۹ صبح گفته دو ماه پیش ازش وقت گرفتم 

2738
من جواب ازمایشم و گرفتم همه چیزم خوبه فقط گلبول های سفید خونم یکم زیاده خدا کنه مشکل ایجاد نکنه به م ...

انشالله ک چیزی نیست مشکلی پیش نمیاد، 

واقعا چه خوب پس باهمیم 

اره ولی من استرس دارم ک دکتر گفت طبیعه ، دکتر ب من بین مریض وقت داد گفت پره دیگه اسرار کردم انداخت ۱۶ ابان ساعت ۳ ، 

2706