2726
عنوان

اگه دوست داشتین بیاین

184 بازدید | 53 پست

حوصلم سر رفته

دلم شکسته 

بیاین حرف بزنیم 

و اینکه به نظرتون پسر های ۱۷/۱۸ ساله چه جور تیپ هایی دوست دارن 

خودم ۱۸سالمه 

عشقم ۲۴

برا یکی از دوستام میخوام بدونم 🙂

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم 

افراد نوجوون هنوز معیار های اصلیشون کامل شکل نگرفته همینجوری نمیشه گفت که

باید برن تو جامعه بعد تصمیم بگیرن

منم کرونا گرفتم از بیمارستان هم مرخصی گرفتم افتادم رو تخت🥴

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
افراد نوجوون هنوز معیار های اصلیشون کامل شکل نگرفته همینجوری نمیشه گفت که باید برن تو جامعه بعد تصم ...

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

الان حالت خوبه چند وقته کرونا داری🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ الان حالت خوبه چند وقته کرونا داری🙂

دو روز

بار سومم هست عادت کردم دیگه😂

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2728
دو روز بار سومم هست عادت کردم دیگه😂

اخییی

میگن سه بار بگیری دیگه نمیگیری

من خودم کرونا که گرفتم نفهمیدم چی شد فقط چون عشقمم گرفته بود سر سجاده و دعا و نذر🤣🤣

سلام به نظر من تو این سن هنوز دختر و پسر هر دو کامل معیار هاشون شکل نگرفته و ی نظر دیگه اینکه تو هر سن و سالی هیچوقت برای اینکه بخوای توسط دیگران تایید بشی تلاش نکن همیشه اول از چشم خودت ب خودت نگاه کن و خودتو تایید کن اینجوری موفق تری 

اخییی میگن سه بار بگیری دیگه نمیگیری من خودم کرونا که گرفتم نفهمیدم چی شد فقط چون عشقمم گرفته بود ...

😂😂😂😂

من پرستارم تو دل کرونا هستم دیگه. احتمالش هست بازم بگیرم

فروردین فهمیدم دست عشقم شکسته 

بد جووورا یعنی بابام که گفت بعد از اینکه اب خوردم اومدم تو اتاق گریهههههههههههههههههههههههههه میکردم گریهههه

گریه

گریه

توی ماه رمضون و شبای احیا دعا میکردم بعد از ماه رمضون رقیقا روز عید 

از تراس دیدمش با همون دستش که من فکر میکردم هنوز تو گچه ساکشو گرفته بود داشت میرفت 🙃🥲خوشحال شدما

ولی گفتم اقا من نشستم دارم دعا میکنم اینم سر و مر گنده😆

خیلی سخته 👌 ایشالا زود خوب شی

ممنون عزیزم

😂😂😂😂 من پرستارم تو دل کرونا هستم دیگه. احتمالش هست بازم بگیرم

توی این دو سال حتما خیلی اذیت شدید

اخی

کارتون خیلی با ارزشه 

سلام به نظر من تو این سن هنوز دختر و پسر هر دو کامل معیار هاشون شکل نگرفته و ی نظر دیگه اینکه تو هر ...

حرفتون رو دوست داشتم 

ولی نمیدونم دوستم چرا نمیفهمه 

البته خودمم نمیفهمم😊😁

2706