2733
2734

بچها من چن وقت پیش تو ایتا از ی کانال یه قطره خریدم قطره ضدشپش کیمیا واقعا معجزه کرد و الان تو سرم هچی نیس شپش های بزرگتر خود ب خود له شده بودن وقتی موهامو شونه کردم همشون ریخت با روغن زیتون و شونه دندونه ریز شونه کردم تخماشونم ریخت واقعا عالی بود من همه راهیو رفته بودم ۳ سال درگیرش بودم تا چن وقت پیش واقعا راحت شدم کانالشون تو ایتاس هرکی خواست درخواست دوستی بده لینکشو بدم خواهشا نگید تبلیغه و اینا چن تا تاپیک دیدم بعضیا مبتلان گفتم کمکی کرده باشم

خستم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینکه میگن شپش برای مو مفیده درسته؟

مادر بزرگ من میگفت ما قدیما تو روستا دااائم شپش داشتیم 

موهامون هم پررررر و ضخیم 

به موهای ما میگفت دم موش 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2738
دروغ ندارم بگم 🤗

تو دیجی کالا توی نظرات آخه همه گفته بودن بیشتر کرده و تاثیری نداشت، تواند گرفتی؟

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
مامان منم میگفت😶

حالا موهات پر و ضخیم شده بود ؟البته خدا رو شکر درمان شد 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
از دیجی نگرفتم ی کانال بود تو ایتا هان؟

میگم چند گرفتی😂

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2706