2737
2734

الان به گفته دکترم ۱۰ هفته و۴ روزمه خب؟به گفته سونو ۹ هفته و ۴ روزمه دکتر تو نسخه واسم نوشت ۳ ابان غربالگری اول و برم الان به گفته دکتر تو ۳ ابان ۱۱ هفته ۱ روزم میشه به گفته سونو ۱۰ هفته و ۱ روز پس ینی دکترم اشتباه روزو گفته؟دلم میخواس دیگ ۳ ابان برم نگرانم ولی با محاسباتم انگاری ک زوده چییکار کنم

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

آخرین پریودیت کی بوده؟

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۹/۵ 

اولین روز آخرین پریودیمه 

دکترگفته ۱۵آبان برم

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
2728
۱۹ مرداد

با همیم که 😍

2738
خب پس منم باید هفته بعدش برم اینجور ک معلومه

اره خوبه

من هفته ی پیش سونوی ان تی دادم الان ۱۳ هفته و ۳ روزم

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

بچه ها عکس سونوی ان تی بزارم میتونین جنسیت رو حدس بزنین؟

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
۱۲هفتگی رفتی پس بهت جنسیت گفتن؟

با حساب خودم ۱۲ هفته و ۴ روز بودم که رفتم ان تی ، ولی تو سونو نوشته ۱۲ هفته و ۶ روز ، جنسیت رو قطعی نگفت گفت یه ماه دیگه دقیق میتونم بگم

دکتر نمیگ ن؟

یه درصدی گفت ولی میخوام ببینم اگه کسی میتونه بگه اینجا آخرش میگم حدس دکتر رو

2706