2733
2739
عنوان

مردم مادر دارن منم مادر دارم..از خانوادم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 39 پست
خیلی زیاد بود اما اصلا باهاش بحث نکن یهویی برو ثبت نام کن

عزیزم خب نخوندی ک اینو میگی 

دارم میگم تو خونه حبسم کردن از زمان بچگی تا الان تو حیاطم ک میرم دستشویی باز میان دنبالم اون وقت بدون اجازه برم بیرون بدون اجازه اسممو بنویسم باشگاه😂😂😂😂😂😂( خنده از رو غصه و عصبانیت)

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر بشی میفهمی

خب اونم نگرانه 

اون عقب مونده نیست جامعه این تفکر رو داره اون چی کار کنه که همه آدمای اطرافش بکارت دختر رو همه جی دختر میدونن

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

عزیزممم

باورت میشه من وقتی میبینم یه تاپیکی زنه نوشته شوهرم کتکم زد شاید ۲ درصد ناراحت بشم چون میگم زنِ خودش ضعیفه ولی وقتی تاپیک تورو دیدم کلی غم نشست تو دلم چون تو زندگی روزمره همش از اینجور چیزا میبینم😔💔ایشالا یه روزی تموم دخترای کشورم بتونن به اون چیزی که میخوان فارغ از جنسیتشون بهش برسن 

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
2738

عزیزم

نگو میری ژیمناستیک بگو میرم زومبا

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

عزیزم حق داری ناراحت باشی ولی بحث نکن بنظرم از راه علمی بهش ثابت کن که خطری نداره تو نت بزن بخونه 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
عزیزم 💔دلم برات کباب شد....اگه مادربزرگت خوبه برو پیش اون زندگی کن اینها مریضن واقعا شایستگی نگهدار ...

از سر مریضی روانی خانوادم با کل خاندان قطع رابطه کردن منم خونه هیچکدومشون نمیتونم برم

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 

این همه دکتر تو سر میزنن که بابا ورزش ربطی به بکارت نداره هیچچچ ربطی نداره سازمان های جهانی میگن کل جهان میگن بعد خانواده های ایرانی فکرکردن با اون مغز پوسیده شون همه چیز دونن

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

عزیزم🥺🥺

نمیدونم چی بگم خیلی ناراحت شدم بخاطر شرایطت

فقط الان ی چیزی یهو اومد تو ذهنم گفتم بت بگم هیچوقت هیچوقت بخاطر راحت شدن از این سختگیری های مامانت تن به ازدواج کورکورانه ندی هااا 

چون الانم تو سنی هستی ک از این به بعد خواستگار زیاد میاد برات 

این نگرانی من واسه همه ی دخترایی هست ک توخونه پدری بنا ب شرایطی اذیتن

2706