2737
2734

مادر من عقب مونده س بچها 

از دنیا میشه گفت بیست سال عقبه 

بچها من حدود ۶ سال پیش تکواندو کار میکردم کمربند سبز داشتم 

بعد معلوم نیست این مامان من چه مقاله ای یا چی از بقیه شنیده که منو دیگه اسم نویسی نکرد و درم اورد از باشگاه بعدمدتی از زبونش کشیدم فهمیدم ک خیال میکنه رشته های رزمی برای دختر سمه و بکارتش از بین میره و فلان ( وقتی از واژه عقب مونده استفاده میکنم منظورم با همین حرکتشه) 

تازه هرچی لباس و محافظ و کتاب درباره تکواندو بوده رو هم انداخته دور که من دیگه بهونه ای نداشته باشم!! دوتا لباس کامل فرم داشتم کمربندام همرو انداخته دور خدا لعنتش کنه 

چقد گریه کرذم چقد عصبی شدم چقد روانم اذیت شد .. 

بچها من واقعا عاشق ورزشم عاشقشم 

اومدم یکم رو مغزم کار کردم گفتم به رشته های رزمی و خشن فکر نکنم بیخیالش بشم از علاقم و هدفام بکشم کنار💔

من انعطاف بدنیم زیاده و بدنم نرم و امادس چون این دوسال کرونا باشگاه که نمیرفتم( باشگاه فقط مجاز بودم رشته های رقص مثل ایبروبیک و ایساتیس و یا یوگا کار کنم و حق انتخاب نداشتم) من دائم با کلیپ یا برنامه ریزی خودم تو خونه بدون وسایل ورزش میکردم

حالام هوایی شدن دلم برا باشگاه و فضاش تنگ شده بع  یخورده تحقیق دیدم به ژیمناستیک علاقه دارم هم بدنم امادگیشو داره رفتم با مامانم صحبت کردم میگه این هم پاهارو ۱۸۰ باز میکنن حرکات کششی داره برا دختر خوب نیس اونجات اسیب میبینه..

بماند چقد اذیت شدم باز

رفتم راجب رشته های ورزشی دیگه تحقیق کردم دیدم فیتنس و بدنسازی هم بدردم میخوره و اندام رو فرم میده و قشنگ میکنه ..

خلاصه خوبه چی بگه؟؟؟؟؟ نههه این از همشون بدترهههه افتادگی رحم میاری اینارو فقط مردا میرن ، سرطان .....( خدایا صبری بده)  میگیری نمیزارم اینوهم بری اجازشو نداری

بچها من ۱۷ سالمه بچه ترهم ک بودم تا همین الان نزاشته با دوستامم برم بیرون جدا از این محدودیتاشون هم پدر هم مادرم مریضی اعصاب دارن و تحت نظر روانپزشک.. 

آیا من گناهی کردم باید زیر فشار و سختگیریای این خانواده ظالم له بشم؟؟ اصلا بچگی نکردم هیچوقت نه شهربازی نه استخر نه سینما ... منو نبردن و نرفتیم البته خودشون چند سری سینما رفتن اما منو نمیبردن حتی به بهونه سفر کاری منو میزاشتن خونه مادربزرگ خودشون میرفتن کیش و تهران و برج میلاد و ..میگشتن  

خب شما ک با زندگی مجردی عشق میکنین بیخود کردین بچه اوردین

بچه اوردین که ارزوهاشو کور کنین و داخل یه اتاق ۴ متری حبسش کنید،؟ 

ازتون خواهش میکنم تا از خودتون مطمئن نشدید بچه دار نشین کاش همه اینو یاد بگیرن..

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 

عزیزم☹️

یه سال دیگه هجده ساله شد 

دیگه به اجازه هیچ کدوم نیاز نداری 

سعی کن استقلال مالی پیدا کنی و کم کم هرکار دوست داری انجام بدی 

لازم نیست باهاشون بحث کنی یا در جریان قرار بگیرن اصلا

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

خیلی زیاد بود اما اصلا باهاش بحث نکن یهویی برو ثبت نام کن

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم 💔دلم برات کباب شد....اگه مادربزرگت خوبه برو پیش اون زندگی کن اینها مریضن واقعا شایستگی نگهدار ...

عزیزم بهتر نیست تحریکش نکنید  این حرفا باعث میشه جزی بشه و خدایی نکرده کار دست خودش بده   بهتره ی جور دیگه راهنمایی کنید 

2738
آخه ورزش به بکارت چی کار داره؟ با مادرت حرف بزن و بهش بگو بره باشگاه ها ببینه آیا کسی این آسیبو دید ...

واقعا مربوط میشه 

من بکارتم رو با ورزش سخت از دست دادم و خیلی ها هم اینجوری میشن (البته واقعا درصد زیادی نیستن)

ولی مهم اینه که روی ذهنش کار کنه و این چیزا براش بی اهمیت بشه 

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
عزیزم 💔دلم برات کباب شد....اگه مادربزرگت خوبه برو پیش اون زندگی کن اینها مریضن واقعا شایستگی نگهدار ...

عزیزم بهتر نیست تحریکش نکنید  این حرفا باعث میشه جزی بشه و خدایی نکرده کار دست خودش بده   بهتره ی جور دیگه راهنمایی کنید 

من اصلا نشنیدم خودم دخترم رو تشویق به ورزش رزمی کردم

ورزش رزمی متفاوته 

من ژیمناستیک کار میکردم

منم تکواندو کارکردم تقریبن دوسال ولی بخاطر همین حرفا مجبور شدم کنار بزارم البته ضربه هم خوردم تا دوماه خون ریزی داشتم کلن ترسیدم کنار گزاشتمش

مادرتم نگرانته عقب مانده نیس گلم

2706