2410
2553

بچه ها من یه دختر ۴ ساله دارم و یکی هم که از تیکرم مشخصه باردارم. 

این مدت انقد مسائل مختلفی تو زندگیمون پیش اومده که هردومون عصبی شدیم. البته خوب خیلیش تقصیر خودشه. اینکه یکار براش پیش اومد و نرفت. الان معازش سررسیدش رسیده و باید یکی دیگه اجاره کنه و پولش کمه و ...

حالا دیروز دعوامون شد.‌ما تو دعواها حتی صدامون طبقه پایین که مادرشوهرمه نمیرسه ولی دیروز تو کوچه مثل این کولی ها به داد و بیداد انداختم. انقد عصبیم کرد که اومدم تو راه پله ها نشستم گریه میکردم و مثل بید میلرزیدم. بچمم گریه میکرد بغلم کرده بود. مادرشوهرم اینا هم اومدن بیرون

معلمم خیر سرم ... همسایمون بیرون نیومد ولی  حتما با خودش گفته اینی که من میشناختم چرا یهو اینطور شد مثل اراذل

بعدم باید میرفتم فرودگاه دنبال مامانم اینا

رفتم دنبالشون و اومدم خونه مامانم

شوهرمم در حریان بود که میام اینجا

معازشم سرکوچه خونه مامانمه و دیشب تا اخرشب که مغازه بوده

همیشه که اینجام شب هرطور شده حتی تو قهرم میومد پیشم ولی دیشب نیومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
قهر و دعوا بیشتر از نیم ساعت لطفی نداره

مامانمم فهمیده قهریم . میگه پیام بده. 

ولی دیروز خیلی داغونم کرد. اخه کی با زن پابه ماهش اینطور میکنه؟ 

سر جریانات دیگه ناراحت بود ک سر ما خالی کرد

دیروز انقد نفرینش کردم ولی خوب از ته دلم نبود

اون الان خیلی فشار روش هست باید فکر پول ومغازه جدید باشه بخاطر همین عصابش ضعیف شده یخورده باهاش را بیا کوتا بیا یمدت سربه سرش نزار

بخدا شوهر منم همش توخودشه اصلا منو آدم حساب نمیکنه همش فکرش درگیر قسط و بی پولیه

خدا لعنت کنه باعث وبانیشو که الان یه خونه چهل متری ویه پراید مدل پایین آرزومون شده

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
2714
مامانمم فهمیده قهریم . میگه پیام بده.  ولی دیروز خیلی داغونم کرد. اخه کی با زن پابه ماهش اینطو ...

آدمی هسش دیگه گاهی بهش فشار میاد 

اگر مشکلاتتون حاد نیس بهش زنگ بزن عادی صحبت کن انگار ن انگار ک دیروز چیزی شده

بعدشم کاره شما ک تو کوچه صداتو بردی بالا خیلی زشت بوده

اون الان خیلی فشار روش هست باید فکر پول ومغازه جدید باشه بخاطر همین عصابش ضعیف شده یخورده باهاش را ب ...

اخه من چه گناهی کردم وقتی کار براش پیش میاد و نمیره 

منم باردارم و همزمان هم کار بیرون هم کار خونه و بچه کوچیک 

پول خیلی چیزارو خودم میدم و آقا کلا تعطیله

بعد بدرفتاری هم میکنه

آدمی هسش دیگه گاهی بهش فشار میاد  اگر مشکلاتتون حاد نیس بهش زنگ بزن عادی صحبت کن انگار ن انگار ...

آره اونم هی میگفت آبرومونو جلو همسایه ها بردی

ازم خیلی بعید بود 😔

اخه من چه گناهی کردم وقتی کار براش پیش میاد و نمیره  منم باردارم و همزمان هم کار بیرون هم کار ...

فرق بین زن ومرد همینه دیگه اگه اون عصبی میشه بخاطر مشکلات زندگی زن باید بتونه آرومش کنه

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
2706