2726
☹☹☹اینا رو میشنوما ولی قانع نمیشه مغزم🤣🤣ینی شوهر داری تووناراضی ای؟

اره پشیمونم 

اگر دانشگامو رفته بودیم کار داشتم شغل داشتم پول داشتم راضی بودم

الان پشیمونم ک اصلا رفتم تو این بحثا

برای زن استقلال مالی از همه چی واجب تره

از نظر مالی مشکل ندارم شوهرم خیلی دست و دلبازه اما دسم تو جیب خودم باشه چیز دیگست

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم  . من  نپرسیدم . ولی گاها میپرسم  دلیل  من اینکه  گنجکاو میشم.از خدا ...

عع چه جالبببببببب میشه یکم ببشتر برام توضبح بدی چیکارا میکردی ک شوهرت جذب شد تا منم انجام بدم؟؟واقعا لطف بزرگی میکنی کمکم کنی. از خدا خواستم خیلی وقته 

2728
من واقعا همینکارو کردم مدتهاس از خود خدا خواستم و اصراری تکردم ک فلانی رو بده و... گفتم خداجون هرچی ...

نا گفته نماند عزیزمم دختری که دم بخت هست باید بیشتر  تو جمع های فامیلی و دوست و آشنا شرکت کنه  ... روابط اجتماعی و طرز برخورد و بیانش هم تو جمع خیلی مهمه

ان شالله که هر چه زودتر یه بخت خوب نصیبت میشه

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....
عع چه جالبببببببب میشه یکم ببشتر برام توضبح بدی چیکارا میکردی ک شوهرت جذب شد تا منم انجام بدم؟؟واقعا ...

اره عزیزم.  ببین  ب من حتی  سر بی گناه  دختر هم نبودم. ولی  با خودم  شب خابیدنی فک میگردم  ک ار  ی نفر اومد  ازم خواستکاری کرده  خیلی از من خوشش اومد من  شرایطمو  بش میگم  اون  قبول میکنه  ببین  طوری  فک میگردم ک  انگار واقعا اون  طرف هست. فک میگردم ک  باهم دیگ نامزد شدیم میریم خرید   حز ب جز فک میگردم . خیلی زیااد. مثلا  ی چیزی میخای  باید  فک کنی ک اون  داری  و فک کنی ک فردا باهاش قرار کحا بری و چی بگی اینطوری فک کن 

نا گفته نماند عزیزمم دختری که دم بخت هست باید بیشتر  تو جمع های فامیلی و دوست و آشنا شرکت کنه & ...

درست میگین روابط احتماعیم متوسطه چون بخاطر کروناس ولی خوب همینم سعیمو میکنم بادب و احترام و ...رفتار کنم 

ولی خب همینم نمدونم ک مثن ماهایی ک جایی رو نداریم کجا بریم برا بیشتر دیده شدن

اره عزیزم.  ببین  ب من حتی  سر بی گناه  دختر هم نبودم. ولی  با خودم  ش ...

عع چه جالبببببببببببب من بت درخواس دادم اگ دوس داشتی قبولش کن تا اگ سوالی موالی چیزی بود ازت بپرسم . واقعا معلومه ت  انسان واقعی هستی ک رک ب طرفت همه چیو گفتی بعد تو ی شخص خاص رو تصورش مبکردی؟چون من گسیو ندارم فقط منتظدم خدا بفرسته خودش فک کنم این کارت قانون جذب بوده

اگ دستو دلبازه پس چی دیگ خوش باش با شوهرت دگ

دستو و دلباز و حتی ولخرجه

ولی من باید خودم پول داشته باشم

قرار نیست فقط نوک بینیمو ببینم ک

شاید فردا خواستم جدا شم شاید شوهرم تو زرد از اب در اومد

چل سالگی برگرم از بابام پول بگیرم؟زشت نیست؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
عع چه جالبببببببببببب من بت درخواس دادم اگ دوس داشتی قبولش کن تا اگ سوالی موالی چیزی بود ازت بپرسم . ...

قبول  کردم عزیز.  فدات  سوالی  بود  بپرس خوشحال میشم  بتونم  کاری کتم.  اره خب  گفتم  راستسو بگم  بهتره تا  با دروغ وابسته کنم طرف. نه شوهرم  اهل  ی سهر دیگ  بود تو شهر ما اومد بود خونه  عموش ک منو  دید  واقعا  ب خدا و  تلقین  ایمان دارم.  من اصلن ندیده  بودمش ولی همیشه تو ذهنم  تصورم میگردم  ی همچین کسی  با  این خصوصیات چهره و اخلاق  شوهرم  ک دقیقا  همین  شد. ب هر خال  هر کسی  دوس داره  مثلا  سوهر  چاق  باشه  لاغر  باشه ورزشکار  باشه یا هر جی ک دوس  داری تصور  کن  همجین  کسی  شوهرت  و تورو میخاد و اینک  دوس داری  باهاش  کجا  بری چیا بهم  بگین  تصور کن هس . شب خابیدنی و صب از خواب بیدار سدنی  فک کنی  تلقین  کنی میشه  با تمام  وجود  تصور  کن و از وحودش  حس خوشحالی کن   اگ حس خوشحالیت  فک کردی واقعی  اوق  ب واقعیت  می پیونده

چقد خوبه عریزم  خداروشکر.  چن سال  بود بچه  دار  نمیشدین؟البنه دوس داری جوا ...

من بچه اولم تنبلی داشتم دارو میخوردم ب سال نکشبد ی چله حدیث کسا بهم معرفی کردن من تا ۴۰روز ب نیت یکی میخوندیم تعداد افراد ۴۲ نفر بود ک بعد ۴۰روز ول کردم حوصلم نکشبد چقد اعتراض کردن ولی من بعد چله باردارشدم.دومی ک یکسالی شده بود باردار نمیشدم زیر نظر دکتر بود و عکس رنگی دادم چله شروع کردم خیلی تو چله اذیت شدم ولی بازم بعد پایان چله با کمال ناباوری فهمیدم باردارم دوبار برای بچه ازش حاجت گرفتم ماهی ک بیخیال شدم واصلا نمیدونم کی نزدیکی داشتم باردارشدم

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

نماز شب

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2706