2726

من پسرم فقطططط عاشق پنیره و گاهی نیمرو اصلا به طرف مربا خامه عسل حلوا شکریو کره از اینجور چیزا نمیره فقط پنیر ... تنوع غذایی تو صبحانه نداره یعنی همچی میدم ولی میلش نمیکشه . به نظرتون چطوری با چه روشی بهش اینارو بدم؟اخه پنیر طبعش سرده اونم گردو هم نمیخوره میندازه بیرون هی کمک..

خدایا شکرت💚.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر ببخشید

بچه ها میشه تاپیک اخرمو راجب تفسیر ازمایش خون ان تی گزارش بزنید حمد میخونم براتون

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728
گردو و واسش رنده کن  بعد هم میتونی یروز نون پنیر و گردو رنده شده بدی   یروز مینی پنکیک ب ...

والا کیک میپزم پنکیک پختم اصلن لب نمیزنه فکر میکنم از چیزای شیرین بیزاره

خدایا شکرت💚.

به تخم مرغش کره بزن . از این لغمه ها بگیر خودش بخوره خوشش بیاد شاید. لاش میشه کره گزاشت 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
فقط شیر منو میخوره خیلی نگرانم

دیگه بگیرش از شیر دو سالش شده

دختر منم فقط شیر من و دیگر هیچ.نمیدونم چطوری از شیر میشه گرفتش😢🤦‍♀️

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
با نون تست امتحان کن، با  کره بادام زمینی و عسل و کره و پنیر خامه ای ...گردو رو پودر کن متوجهش ...

اره باید گردو رو رنده کنم ولی خب پنیر گردویی براش میگیرم دیگه یهو.. من میخوام دیگه پنیر ندم ههه

خدایا شکرت💚.
والا کیک میپزم پنکیک پختم اصلن لب نمیزنه فکر میکنم از چیزای شیرین بیزاره

عجیبه 

بچه های من عاشق چیزای شیرینن،حتی نون پنیر هم بخورن باید چایی شیرین حتما بخورن باهاش 

از شیر بگیر بچتو حتما 

تا وقتی شیر بدی همین وضعه

دیگه بگیرش از شیر دو سالش شده دختر منم فقط شیر من و دیگر هیچ.نمیدونم چطوری از شیر میشه گرفتش😢🤦‍♀️

البته دوسال نشده ها من دیگه میگم دوسال😂😂😂 اسفند میره دوسال

خدایا شکرت💚.
عجیبه  بچه های من عاشق چیزای شیرینن،حتی نون پنیر هم بخورن باید چایی شیرین حتما بخورن باهاش&nbs ...

دختر منم اصلا چیز شیرین نمیخره.

پای رو همینطوری تلخ میخوره🤣🤣🤣

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
عجیبه  بچه های من عاشق چیزای شیرینن،حتی نون پنیر هم بخورن باید چایی شیرین حتما بخورن باهاش&nbs ...

اره بخدا برا منم عجیبه همه بچه ها عاشق شیرینی شکلات بعد برا من... اصلن لب نمیزنه البته منم بچه بودم همین شکلی بودم فقط چیزای شور و ترش تازه بعد زایمانم عاشق شیرینی جات شدم اصلن قبلش شیرینی میدیدم ترش میکردم

خدایا شکرت💚.
2706