2726
عنوان

بچه دوم خوبه یانه؟ 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 120 پست
۳و ۴😍تقریبا هیچ وقت😭😂 سر دستشویی رفتن هم داستان داریم...دیگه فک کن ب لباسایی ک میپوشن هم گیر مید ...

واااای خواهرشوهرم همینطور دقیقا شوهرمم اونارو میبینه میگه ببین چقد بازی میکنن و خوبه همش میگه یکی دیگه خوبه 😂😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم گفتم پسرم ۸سالش بشه اونوقت

بهترین کار رو می‌کنی مخصوصا پسر بچه ها چون کمتر از دخترها احساساتشون رو بروز میدن فاصله کم آسیب میزنه به نظرم ایشالا پسرت بزرگ میشه کلاس اولش رد میشه و واقعا عصای دستت میشه برای بچه دوم من الان پسرم قربونش برم نمی‌ذاره از جام تکون بخورم همه کارا رو می‌کنه 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
۳و ۴😍تقریبا هیچ وقت😭😂 سر دستشویی رفتن هم داستان داریم...دیگه فک کن ب لباسایی ک میپوشن هم گیر مید ...

ای خدا پس حالا حالاها داستان داریم.زنده باشن بچه های نازت. بچه های توام غیرهمجنسن؟برامن فاصلشون سه سال میشه

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
بهترین کار رو می‌کنی مخصوصا پسر بچه ها چون کمتر از دخترها احساساتشون رو بروز میدن فاصله کم آسیب میزن ...

خداروشکر گلمممم

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
فعلا ک آروم نیس برخلاف تصور خودم. دخترم آرومتر بود

من موقع بارداریم کندر خوردم اونم دوماه الان ماشالا یه دقیقع نمیشه دخترم انقد فضوله وحرف میزنه😁😂

الهیییی الهیییی خدا کمکت کنه عزیزم ولی هرکی تا گفت کمک اصلا رد نکن قبول کن😀استراحت لازمه گلم

الان دیگه هیشکی خودشو ب کار نمیده.نقشه میریزم ولی دم ب تله نمیدن😂😂😂

من موقع بارداریم کندر خوردم اونم دوماه الان ماشالا یه دقیقع نمیشه دخترم انقد فضوله وحرف میزنه😁😂

ماشاءالله بهش😍 ولی دخترا همینن. دخترمنم فضولیشو داره تازه ازمنم برا باباش گله میکنه فسقل خانوم😂😂

ماشاءالله بهش😍 ولی دخترا همینن. دخترمنم فضولیشو داره تازه ازمنم برا باباش گله میکنه فسقل خانوم😂😂

ای جان😍😂اره دخترا خیلی خودشونو شیرین میکنن 

من دخترمو میگم نی نی میخوای میگه اره من بهش پستونکشو میدم شیشه شیرمم میدم بهش خودم بالیوان میخورم😂😂😂

ای خدا پس حالا حالاها داستان داریم.زنده باشن بچه های نازت. بچه های توام غیرهمجنسن؟برامن فاصلشون سه س ...

اره ولی با اینکه سختیاش فرسوده میکنه ،خوبی هم زیاد داره بامزه هستن..😍😟😍😁

اره دختر پسرن

شما خیلی بهتر بودی ک! من قشنگ رکورد زدم😅😥دخترم ۴ماهه بود دومی رو باردار شدم

ای جان😍😂اره دخترا خیلی خودشونو شیرین میکنن  من دخترمو میگم نی نی میخوای میگه اره من بهش پستو ...

دخترمن میگه بسه چقدتومیخای شیر بدی بزار یخردم من شیر بدم ب داداش.لباسشو میزنه بالا😂فک میکنه اونم شیر داره

منم دوس دارم دوتا بچه داشته باشم . راس میگه شوهرت بچه باید خواهر یا برادر داشته باشه مخصوصا دختر باشه حتما بایدیه اجی یا داداش بیاری براش 

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
2706