2703
2553
الان هستی ...اره امروز۱۶ روزه عقد کردیم خداروشکر اره خوبه همه چی عزیزم

خب خداروشکر 

چرا بهت نمیرسم هیچ وقت 

تو میخای بذار چون فک نکنم تو این تاپیک کسی بیاد دیگه چون قدیمیه

الهی به امید تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
خدانکنه اجی گلم

سلام ..دیروز توی تاپیک قبلی گفتی کتکت میزنه ..علی کتکت میزنه؟چرا شانس نداری تو..هر س تا هم دست بزن دارن ..علی دیگه چرا اینکه اینهمه عاشقت بود..البته من خودمم شوهرم سه سال التماس کرد تا جواب مثبت بش دادم ولی از روزای بعد عروسیم دست بزنش شروع شد نمیدونم چجور دلشون میاد کتک بزنن ..منم مچ شوهرمو میگرفتم تو گوشیش میگف زنگ بزن ب زنه فحش بده بگو چکار داری ب شوهرم زنگ میزنی ...زنگ میزدم وسط حرف زدن سیلی میزد تو گوشم

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
سلام ..دیروز توی تاپیک قبلی گفتی کتکت میزنه ..علی کتکت میزنه؟چرا شانس نداری تو..هر س تا هم دست بزن د ...

اخ اخ چقدر زندگی الان منو گفتی ....نمیدونم چرا علی اینجوری شده خیلی حالم بده از نظر روحی دلم میخواد زمین دهن وا کنه برم توش

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝
اخ اخ چقدر زندگی الان منو گفتی ....نمیدونم چرا علی اینجوری شده خیلی حالم بده از نظر روحی دلم میخواد ...

من ک ازبس خیانت دیدم و اعتراض کردم کتک خوردم دیگه خیانت میبینم هم هیچی نمیگم فقط میسوزم و میسازم البته اصلا مث قبلا (نامزدی و اول ازدواجمون)دوسش ندارم وخیانتاش و کتکاش و بی محبتیاش باعث شد از چشمم بیفته 

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
من ک ازبس خیانت دیدم و اعتراض کردم کتک خوردم دیگه خیانت میبینم هم هیچی نمیگم فقط میسوزم و میسازم الب ...

منم از چشمم افتاده حتی یه عزیزم بهش نمیتونم بگم بدم میاو همش شک شک

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝