2737
2734

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیق نمیدونم چند وقت گذشت ولی نزدیک ۱۶ سالم شدک یه شب تومسجد یه خانمی اومد و گف برای بچم دخترتون میخوام مامانمم گف دخترم مطلقس  خودشم قصد ازدواج نداره 

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی

ن شماره ایی داد ن‌هیچی ولی فردا ظهر دیدیم یکی زنگ‌زده ب خونه و میگ ما همون دیشبیاییم شمارتون گیر اوردیم امروز بعدالظهر میایم خونتون

2728

بعدالظهرش مادر پسره. و دخترش اومدن خونمون و گفتن پسرمون مذهبیه مومن مهندس برقه خادم حرمه کلی تعریف راه  بدین بیایم خواستگاری مامانمم گ بسیار ادم مذهبی قبول کرد گف بیاین ببینیم

2738

شبش دیدم پسره داداشش کل خانوادشون خاله هاش عمو هاش همه اومدن سرمون هوار شدن و شیخ اوردن بدون اینکه خواستگارس رسمی کنن مارو عقد کردن

با استفاده از تاپیک قبلت تا ته داستانو رفتم

اه چرا باید سرنوشتت این باشه

هییییچ رابطه ای هم نداشنی ولی تو این سن باید برچسب مطلقه اونم دوبار بهت زده بشه

اخه وقتی یبار ضربه خوردین دیگه باز چرا برای بار دوم و تو سن کم همون اشتباهو تکرار کنین

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید
بعدالظهرش مادر پسره. و دخترش اومدن خونمون و گفتن پسرمون مذهبیه مومن مهندس برقه خادم حرمه کلی تعریف ر ...

این وسط اصلا باباتو حساب نکردین

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید
دیگ اون اخرین باری بود ک عشق بین معصوم و سجاد زنده بود بعد اون عشقشون کور شد و مرد وتاچندسال سجاد از ...

ی  دخترو بدبخت کرد   تازه بعد ده سال یادش افتاده  خدا ازش نگذره  چقد پست 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2706