2737
2734

انگار پسره هم راضی نبوده و مجبورش کردن

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

منو پدر و مادرم رفتیم مشهد یه پلاک ۳ گرمی کادو دادن بهم و منو همونجا نگه داشتن نزاشتن بیام شهرمون جاتون خالی بدترین روزهای عمرم بود وقتی شهرمون بود همیشه گوشیش یه دختره زنگ میزد و میگفتم کیه میگف خواهر زن داداشم (دوتا داداش دوتاخواهر گرفته بودن و یه خواهر مجرد خونه مونده بود ک اینکار این با اون صحبت میکرد)منم نمیدونستم تواون سن دوست دختر دوست پسر چی‌هست اصلا وباهم همیشه صحبت میکردن وحتی قهر میکرد میگف تو باهاش صحبت کن باهام اشتی کنه

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو پدر و مادرم رفتیم مشهد یه پلاک ۳ گرمی کادو دادن بهم و منو همونجا نگه داشتن نزاشتن بیام شهرمون جا ...

واااای تو‌اینجا 12 سالت بود؟

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

منم یه دختر ک صبح تا شب خونه ن دوستی ن رفیقی هیچی حالیم نبود و میگفتم مث خواهرشه و باهاش صحبت میکردم و اشتیشون میدادم خخخ تااینک رفتم خونشون وایستادم یه روز خونه منو پسره تنها بودیم دیدم دختره رو اورد و باهم  رفتن اتاق و ب من گفت حرف خصوصی داریم نیای تو منم قبول کردم. (فحشم ندین بچه بودم و پاستوریزه)

2731

دیگ گدشت دوسه روزی تااینکه ب مامانش گعتم عمه مهناز چقدر دختر خوبیه اومد پیشم اونروز با امیر رفتن تو اتاق کلی حرف زدن وقتی امیر اومد بیرون کلی خوشحال بود 

مامانش اتیش گرف و گف چی مگ تو اینقدد بچه ایی ک اینا نفهمیدی اون دوست دختر امیر بوده هرچی گقته بگیرن برام ما نگرفتیم و تازه منو اگاه کردن چی ب چیه منم دعوا کردم ب پسره جاتون خالی تاجایی ک‌خوردم منو زد و گف من جونم میخوام جونی کنم

دیگ گدشت دوسه روزی تااینکه ب مامانش گعتم عمه مهناز چقدر دختر خوبیه اومد پیشم اونروز با امیر رفتن تو ...

عزیزممممم

دیگ‌از اون روز رفتار پسره صد درجه فرق کرد و شد شگ گوشیمو ازم‌گرف تلفن خونه قطع کرد مامان بابام زنگم‌میزدن میگف حرفی بزنی میکشمت منم بچه میترسیدم با بغض ب خانوادم‌میگفتم عالیم همه چی خوبه تمام بدنم کبود بود از کتکاش تااینکه دختر خاله بابام زن پسر عمو مامانمه اومد خونه اینا و دید ک امیر منو میزنه و رفته بود روستا گفته بود دختره رو خون ب جیگر کردن یه ذره بچه 

2738

۱۰ روز خونشون بودم و منو ب زور اورد شهر خودمون تو راه تحدیدم کرد ک اگ بگی چ بلاهایی سرت اوردم خونت گردن خودته منم از راه رسیدم زار زد و گریه میکردم بغل مامانم هعی میگفتن چیه پسره میگف دلتنگتون شده بوده همین اتفاقی نیس

کبودیا بدنم مامانم دید گف چیه منم دهنم باز نکردم‌گفتم هبچی تااینک خبر کتک هایی ک خوردم ب گوش مامانم رسید. و گف دختری ک با سختی بزرگ‌کردم با بدختی این روزگازشه عمرا دیگ رنگشم ببینین پسره اومد خونمون مامانمم از خونه بیرونش کرد گف دیگ خبری نیس تااینکه ۷ ماه گذشت و هیچ خبری ازشون نبود و بابامم دعوا میکرد ک تومقصری اون پسره بیگناهه باید برگردی سر زندگیت تو اون سن ۱۳ بار خودکشی ناموفق داشتم 

دیگ گذشت تااینک عروسی خواهر پسره بود و گفتن بیاین اشتی کنید جلو قومامون بده ک اینا قهر باشن نیاین عروسی و مامانم گف ن ن ن دخترم دیگ نمیدم تو سن حدود۱۳ مطلقه شدم اینم بگم باهام اصلا رابطه نداشت 

ایش با این بابات

بعدش دیگ نشدم یه دختر بچه شاد روز ب روز افسرده تر و خراب تر میشدم خواستگار هم بخاطر اینکه بابام معلم بود و پولدار بنگاه اتومبیل هم داشت زیاد میومد ولی من جواب نمیدادم

2706