2726

وای عزیزم منم قراره اسم دخملمو سوین بزارم

چند هفته ای؟

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم😍 اخرای ۳۳هفته

انشااله سالم بیاد بغلت 

مد شده مینویسن همسرم فلان شغل خودم فلان شغل سوال دارید بپرسید منم شوهرم سوپر مارکت داره منم خوراکی خور هستم سوالی درمورد خوردن و خوراکی داشتید در خدمتم🍬🍫🍦🍩🍭

تا ميتوني كباب و بستني بخور

ليدي ميل هم خوبه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
عزیزم😍 اخرای ۳۳هفته

وقتی نی نیت تکون خورد برای من چشم انتظارم دعا کن .فاطمه

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

چیزای قند دار بخور

گوشت

مرغ

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

سلام طبف سونوگرافیت الان32 هفته ای ه خوشبختانه دور سر بچت با استخوان آهیانه اش مناسبه سن بارداریه.اصلشم همونه.دور شکمشو طول استخوان رانش دو هفته و یک هفته عقبه واسه همین وزنش کمه.منم همین حوری بودم تو سیو یک هفته وزن بچم یک کیلو وسیصد بود .شیر بادوم تا میتونی تو خونه درست کن بخور .فندق.و گوشت تو شیشه اینایی ک میگم معجزه میکنه .بعد پودر لیدی میل طعم وانیلی اینارو بخور تو یه ماه سریع وزن میگیره.

زخم که میخوری حتما مزه مزه اش کن حتما نمکش آشناست!
سلام طبف سونوگرافیت الان32 هفته ای ه خوشبختانه دور سر بچت با استخوان آهیانه اش مناسبه سن بارداریه.اص ...

ممنون عزیزم خیلی کمکم کرد پستت

عزیزم میشه بگی چجوری شیر بادوم درست کنم؟ بادومو بریزم تو اسیاب؟

ممنون عزیزم خیلی کمکم کرد پستت عزیزم میشه بگی چجوری شیر بادوم درست کنم؟ بادومو بریزم تو اسیاب؟

قربونت عزیزم.بیست تا دونه بادوم رو بزارش تو اب تو یه ظرف بریز و بزار یخچال فرداش از تو اب دربیار پوست بگیر بادونارو.راحت پوستش کنده میشه بعد با یه لیوان آب و یه قاشق عسل بریز تو مخلوط کن و بادور تند چند دقیقه بزار.بعدم اگ خواستی میتونی از صافی عبورش بدی.من از صافی رد نمیکردم.این مخلوط معجزه میکنه کلسیم بالایی داره و چون اینجوری درست میشه جذب سریع تری داره.روزی یه لیوان تا زایمانت بخور.خوشمزه هم هست.فندق هم پروتیین بالایی داره.انجیر خشکه و خرما.اینا رو هم من میخوردم.تو غذاها هم کبک بلدرچین سینه مرغ اینا پروتیینش بالاست.پودر لیدی میل رو هم حتما از داروخانه بگیر بخور هیچ ضرری نداره.من ک شیر هم میدم دارم مصرف میکنم هنوز یه مکمل غذایی عالی واسه وزن دادن جنین و نوزاده

زخم که میخوری حتما مزه مزه اش کن حتما نمکش آشناست!
2706